0,00 €
mena
0

AKO NAKUPOVAŤ

Náš internetový obchod je založený na intuitívnom členení tovaru (1) podľa terapeutických skupín a klinických príznakov, čo Vám hladko umožní dôjsť ku konkrétnej vhodnej skupine produktov.
Menu, v ktorej sa Vám zobrazuje cena tovaru a transportu, môžete až do konca nákupu meniť. (2)

 

 

Rýchle sa vyhľadáva pomocou fulltextu. (3).

 

 

U konkrétneho tovaru nájdete ako základné informácie, po rozkliknutí aj podrobný príbalový leták (4) od výrobcu.
Ak sa domnievame, že je niektorý preparát vhodné kombinovať s inými liekmi či potravinovými doplnkami za účelom zvýšenia liečebného efektu, zníženia nežiaducich účinkov či z preventívnych dôvodov, automaticky Vám ponúkneme pod týmto preparátom súvisiaci tovar v sekcii MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ (5). Nájdete tu aj prípravky z rovnakej indikačnej skupiny, keby Vám zvolený prípravok nevyhovoval.


 

 

V prípade, že je nájdené liečivo v ČR dostupné iba na lekársky predpis, nie je možné ho zahrnúť do objednávky, ale môžete ho dostať len pri doručení platného lekárskeho predpisu priamo vo vybranej lekárni. Pri výdaji potom garantujeme internetovú cenu liečiva.

 

V prípade, že máte poukaz na liečebnú a ortopedickú pomôcku, zdarma Vám pri určitej hodnote objednávky tento tovar doručíme. Samozrejmosťou je diskrétne zabalenie a doručenie zásielky, predovšetkým v prípade inkontinenčných pomôcok. Viac informácií nájdete v aplikácii E- POUKAZ: DOMÁCA STAROSTLIVOSŤ.

Pri ukončení internetového nákupu sfinalizujte v košíku svoju objednávku (6), upravte záväzne objednávané množstvo.

 

Pre jednoduchšie opakované nakupovanie a pre zapojenie do bonusového programu Vám odporúčame sa prvýkrát registrovať (7). Ako identifikačné údaje potom budú slúžiť Váš e-mail a heslo. Vaše uvedené osobné údaje budú spravované podľa zásad uvedených v obchodných podminekach.

Ak sa rozhodnete spracovanie a uloženie osobných údajov odmietnuť, máte možnosť realizovať objednávku bez registrácie, Vaše údaje budú použité jednorazovo len na uspokojenie konkrétnej objednávky a nebudú archivované.

 

Vyberte si spôsob doručenia tovaru: expresne kuriérom (iba Praha), niektorou prepravnou firmou či osobne v niektorej z našich lekární. Expresný kuriér je za poplatok, doručenie špecializovanou firmou je zdarma až od určitej výšky, osobný odber je zdarma vždy. Podrobnosti na PLATOBNÉ PODMIENKY & DODACIE PODMIENKY.

 

Zvoľte si spôsob platby (9): v hotovosti či platobnou kartou. Akceptujeme všetky obvyklé platobné karty. Platiť je možné aj českými platobnými poukážkami firmy SodexhoPASS a Accor Services. Podrobnosti na PLATOBNÉ PODMIENKY & DODACIE PODMIENKY.
Nadštandardne máte možnosť zvoliť darčekové balenie (10) či dokonca nechať vložiť prianie s Vaším textom a nechať doručiť na inú adresu ako je Vaša. V tomto prípade odosielame daňový doklad registrovanému užívateľovi listom, obdarovaný dostane iba darček.
Pri zvolení bezplatnej služby diskrétne dodanie bude zásielka zabalená tak, aby nebolo zjavné, že ide o zdravotnícky sortiment. Odporúčame využívať pri objednávaní spoločensky citlivého tovaru – napríklad inkontinenčných pomôcok.

 

Dokončenie objednávky (11) - potvrdenie pred odoslaním

Na Váš e-mail Vám bude zaslané potvrdenie objednávky so spôsobom doručenia, prípadne ďalšie expedičné podrobnosti.

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.