0,00 €
mena
0

PLATOBNÉ PODMIENKY & DODACIE PODMIENKY

SPÔSOBY PLATBY

 

V našej internetovej lekárni môžete tovar dostať a uhradiť niekoľkými spôsobmi, ktoré volíte pri záverečnej finalizácii objednávky. Akceptujeme bankový prevod, hotovosť, platobné karty, PayPal a platobné poukážky.

 

BANKOVÝ PREVOD

Bankovým prevodom na zvolený účet spoločnosti Česká lékárna holding, a.s. Tovar bude expedovaný zvoleným spôsobom až po identifikácii platby na bankovom účte. Zoznam možných účtov obdržíte v konfirmačnom e-maily po zaslaní objednávky. V zahraničnom bankovom styku používajte jako číslo účtu kód IBAN. Je možné použiť niektorý z týchto bankových účtov:

krajina banka číslo účtu / kód banky IBAN / SWIFT
Česko Česká spořitelna
Praha
138075339 / 0800 CZ8208000000000138075339
GIBACZPX
Slovensko Tatra Banka
Bratislava
262 985 2605 / 1100 SK0911000000002629852605
TATR SKBX
Nemecko Ostsächsische Sparkasse
Dresden
3100369679 / 85050300 DE65850503003100369679
OSDDDE81
Rakúsko ErsteBank 29255464300 / 20111 AT592011129255464300
GIBAATWWXXX
Pol'sko Santander Bank Polska S.A. 1 O.
Zgorzelec
10109019680000000122388846 PL10109019680000000122388846
WBKPPLPP

 

HOTOVOSŤ

V hotovosti je možné hradiť tovar na dobierku po Slovenskéj republike, Českej republike, Nemecku i Polsku či pri osobnom odbere v Prahe vo vybranej lekárni našej firmy. 

V hotovosti je možné na dobierku platiť českou korunou, pri osobnom odbere korunou aj eurom.

 

PLATOBNÉ KARTY

Platobné karty on-line prijímame pomocou najmodernejšej celosvetovej aplikácie kartových asociácií 3D-Secure, kde svoje údaje z platobnej karty zadávate priamo svojej banke pomocou šifrovaného protokolu HTTPS. Platba týmto spôsobom je bezpečná a nikto z našich zamestnancov prirodzene nemá prístup k Vašim kartovým údajom ani k iným osobným údajom (OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV). Či platba prebehla a či teda bude tovar dodaný, sa Vám zobrazí do 10 sekúnd.

POZOR: Vaša karta musí mať poskytovateľom karty (bankou) povolenú internetovú platbu, inak sa tranzakcia nepodarí. Na požiadanie Vám vaša banka túto službu povolí, obyčajne ihneď a bezplatne.

Platobnou kartou online je možné hradiť tovar všetkými spôsobmi doručenia: expresné doručenie, doručenie poštou či prepravnou firmou a aj osobný odber.
Pre zahraničných zákazníkov je platba kartou jediný spôsob úhrady tovaru. Na Slovensku je možná dobierka v hotovosti.

   

 

PAYPAL

Využite jednoduchosť, bezpečnosť a komfort svetového on-line platobného systému, ktorým je možné hradiť tovar so všetkými spôsobmi doručenia: expresné doručenie, doručenie poštou či prepravnou firmou a aj osobný odber.

PLATOBNÉ POUKÁŽKY

Platobné a darčekové poukážky firiem SodexhoPASS (Bonuss PASS, Dárkový PASS, Flexi PASS, Fokus PASS, Vital PASS) ,Accor Services (ticket MULTI, ticket MEDICA, ticket COMPLIMENTS dárkový ticket SERVICE) a Unišek (Unišek, Unišek +, Unišek+ FKSP, Cadhoc)  sú ďalším spôsobom platby za objednaný tovar. Akceptujeme len české varianty týchto poukážok.

Platobnou poukážkou je možné hradiť tovar pri osobnom odbere vo vybranej lekárni našej firmy, ktorú si zvolíte pri finalizácii objednávky.  

 

SPÔSOBY DORUČENIA TOVARU

 

PREPRAVNÁ FIRMA PO PO SLOVENSKEJ REPUBLIKE - GLS

Tovar bude doručený obvykle do 3 pracovných dní. Uvádzajte adresu vrátane telefónu, kde budete určite k zastihnutiu, najlepšie do zamestnania. Zamestnanec prepravnej firmy sa pokúsi  až 3x doručiť objednávku na miesto určenia, prípadne Vás bude kontaktovať telefonicky.

Spôsob platby za tovar a cena dodania:

 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka Euro)
 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • Bankovým prevodom

 

SLOVENSKÁ POŠTA PO SLOVENSKEJ REPUBLIKE - KURIÉR SLOVENSKEJ POŠTY, BALÍK NA POŠTU

Kuriér slovenskej pošty doručí objednávku na Vašu adresu obvykle do 3-10 pracovných dní. Pokiaľ Vás kuriér 3 razy nezastihne na udanej adrese, zásielka bude uložená na spádovej pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť do 14 dní. Obdržíte SMS avízo. Pokiaľ neobdržíte správu z pošty a pritom ste dostali expedičný mail, doporučujeme Vám obrátiť sa na slovenskú  poštu bezplatná infolinka 0800122413, pretože z našej strany bol tovar odoslaný.
Od určitej výšky objednávky je doprava zdarma (viď. cenník služby).

Balík na poštu je služba určená zákazníkom uprednostňujúcim dodanie zásielky na ľubovoľnú poštu podľa vlastného výberu, ktorá sa nachádza napríklad v blízkosti zamestnania. Balík dodáme na jednu z 1447 pôšt už druhý pracovný deň po dni podania. Adresát si môže balík vyzdvihnúť pri priehradke zvolenej pošty počas otváracích hodín. Podmienkou poskytnutia služby je uvedenie mobilného telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy, nakoľko sa zákazník o uložení zásielky na pošte dozvie zo zaslaného SMS/e-mail avíza.

Spôsob platby za tovar:

 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka Euro)
 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • Bankovým prevodom

 

OSOBNÝ ODBER V NAŠICH LEKÁRŇACH V PRAHE

Pri objednávke v pracovných dňoch do 15:00 bude Vaše objednávka pripravená na vyzdvihnutie v zvolenej lekárni najneskôr o 15:00 nasledujúceho pracovného dňa. Objednávky realizované po 15:00 budú pripravené na odber do 2 pracovných dní, obvykle však skôr. Pri osobnom odbere uvádzajte vždy vygenerované číslo objednávky či najlepšie vytlačený konfirmačný e-mail.

Spôsob platby za tovar:

 • Platobnou kartou on-line alebo PayPal
 • V hotovosti pri prevzetí tovaru
 • Platobnou poukážkou

 

EXPRESNÁ DODÁVKA PO PRAHE - KURÝR

Pri objednávke v pracovných dňoch od 7:00 do 12:00 Vám bude tovar doručený do 6 hodín od objednania. Pri objednávke od 12:00 do 7:00 Vám tovar bude doručený nasledujúci pracovný deň do 13:00.

Uvádzajte pražskú adresu, kde budete určite k zastihnutiu, najlepšie do zamestnania. PSČ musí začínať číslom 1. V prípade, že expresne objednaný tovar nebude k dispozícii v požadovanom množstve (napr. neobvykle veľká objednávka jedného druhu tovaru), bude Vám expresne dodané len dosiahnuteľné množstvo a zvyšok objednávky Vám bude doručený do 24 hodín. Druhý transport hradíme my. Expresná doprava je spoplatnená (viď. cenník služieb).

Spôsob platby za tovar:

 • Platobnou kartou on-line alebo PayPal
 • V hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka CZK)


PREPRAVNÁ FIRMA PO ČESKEJ REPUBLIKE - PPL

Pri objednávke v pracovných dňoch do 15:00 bude Vaša objednávka v ČR doručená do 11:00 nasledujúceho pracovného dňa. Objednávky realizované po 15:00 budú doručené do 2 pracovných dní. Objednávky realizované po 12:00 budú obyčajne doručené do 3 pracovných dní. Je možné dodanie tovaru aj skôr zo strany prepavnej firmy.

Uvádzajte adresu vrátane telefónu, kde budete určite k zastihnutiu, najlepšie do zamestnania. Zamestnanec prepravnej firmy sa pokúsi až 3x doručiť objednávku na miesto určenia, prípadne Vás bude kontaktovať telefonicky. V prípade, že zásielku neprevezmete, môžete si ju osobne vyzdvihnúť v našej lekárni (ÚDAJE O FIRME).

 

Voľba večerného doručenia je dostupná vo vybraných mestách, ich zoznam nájdete na stránkach www.ppl.cz. Služba Vám bude pri finalizácii objednávky automaticky ponúknutá, pokiaľ je na Vašej adrese dostupná.

Od určitej výšky objednávky je doprava zdarma (viď. cenník služby).

Spôsob platby za tovar a cena dodania:

 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka CZK )
 • Bankovým prevodom

 

ČESKÁ POŠTA PO ČESKEJ REPUBLIKE - OBCHODNÝ BALÍK

Pri objednávke v pracovných dňoch do 18:00 bude Vaša objednávka odovzdaná Českej pošte do druhého pracovného dňa. Česká pošta ju doručí na Vašu adresu obvykle do 2  pracovných dní.

Pokiaľ Vás Česká pošta nezastihne na udanej adrese, zásielka bude uložená na spádovej pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť do 7 dní. Zároveň Vám bude zanechaná správa. Pokiaľ neobdržíte správu z pošty a pritom ste dostali expedičný mail, doporučujeme Vám obrátiť sa na spádovú pobočku pošty, pretože z našej strany bol tovar odoslaný. V prípade, že zásielku neprevezmete, môžete si ju osobne vyzdvihnúť v našej lekárni (ÚDAJE O FIRME).

Od určitej výšky objednávky je doprava zdarma (viď. cenník služby).

Spôsob platby za tovar a cena dodania:

 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka CZK )
 • Bankovým prevodom

 

NEMECKÁ POŠTA PO NEMECKU - DHL

Tovar bude doručený obvykle do 5-10 pracovných dní. Pokiaľ Vás nemecká pošta (DHL) nezastihne na udanej adrese, zásielka bude uložená na spádovej pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť.

Spôsob platby za tovar:

 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka Euro)
 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • Bankovým prevodom

 

RAKÚSKÁ POŠTA PO RAKÚSKU - Post AT

Tovar bude doručený obvykle do 5-10 pracovných dní. Pokiaľ Vás rakúská pošta (Post AT) nezastihne na udanej adrese, zásielka bude uložená na spádovej pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť.

Spôsob platby za tovar:

 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka Euro)
 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • Bankovým prevodom

 

POLSKÁ POŠTA PO POLSKU

Tovar bude doručený obvykle do 5-10 pracovných dní. Pokiaľ Vás polská pošta nezastihne na udanej adrese, zásielka bude uložená na spádovej pošte, kde si ju môžete vyzdvihnúť.

Spôsob platby za tovar:

 • V hotovosti pri prevzetí (dobierka ZŁ)
 • Platobnou kartou online alebo PayPal
 • Bankovým prevodom

 

Doprava je spoplatnená podľa príslušnej tarifnej zóny, viď CENNÍ SLUŽIEB.

 

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.