0,00 €
mena
0

ALLEGRA STRONG tbl 30

50105596

Doplnok stravy

ALLEGRA STRONG tbl 30
14,40 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: L-tryptofán 150 mg, pyridoxín 2,5 mg, extrakt ľubovníka bodkovaného (ekvivalent 300 mg sušenej rastliny) 75 mg v jednej tablete.

Popis : Allegra STRONG je doplnok stravy, ktorý obsahuje unikátnu kombináciu esenciálnej aminokyseliny L-tryptofánu, vitamínu B6 a extraktu ľubovníka bodkovaného. Určené osobám, u ktorých sa ukázalo podávanie doplnkového L-tryptofánu ako nedostatočné, a to aj vo forme 5-HTP. L-tryptofán je jedinou stavebnou látkou hormónu serotonínu, bez ktoré ľudské telo nevie serotonín vytvoriť. Serotonínu sa tiež prezýva hormón dobrej nálady. Jeho nedostatok sa v našom organizme veľmi rýchlo prejaví zlou náladou, niekedy môže skončiť až depresiou. Vitamín B6 prispieva k správnej funkcii psychiky, k zníženiu vyčerpania a únavy. Ľubovník priaznivo pôsobí na duševné zdravie, emočnú rovnováhu, relaxáciu a spánok.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne. Tabletu je vhodné užiť najlepšie večer nalačno a zapiť dostatočným množstvom vody, alebo ovocným džúsom. Allegra STRONG pôsobí dlhodobo, účinky však môžete očakávať už po troch podaniach. Užívajte po dobu zníženia alebo vymiznutia príznakov zlej nálady. Neužívajte dlhšie ako 3 mesiace. Po dosiahnutí zlepšenia Vášho psychického stavu pokračujte s podávaním doplnkového L-tryptofánu, najlepšie vo forme špeciálneho nápoja allegra DRINK zabezpečujúceho maximálnu biologickú dostupnosť L-tryptofánu pre mozog, prípadne doplnku stravy vo forme tabliet allegra COMFORT.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.

Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Nie je určené pre deti.

EAN: 8594070860517

Výrobca: Woykoff a.s., Praha, Česká republika , www.woykoff.com/svk

ALLEGRA COMFORT tbl 30
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.