0,00 €
mena
0

ALMIRAL gél 250g

50025727

Registrovaný liečivý prípravok

ALMIRAL gél 250g
8,40 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: masti, krémy, gély, pasty

Indikačná skupina: nesteroidné antiflogistiká a antireumatiká

Účinná látka: Diclofenacum diethylammoniacum 11,6 mg, odpovídá Diclofenacum natricum 10 mg (1%) v 1 g

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčite, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. ALMIRAL GEL sa nesmie používať v posledných troch mesiacoch tehotenstva, pretože môže poškodiť váš plod alebo spôsobiť problémy pri pôrode. ALMIRAL GEL sa môže používať v priebehu prvých šiestich mesiacov tehotenstva iba na radu lekára. V tomto prípade musí byť dávka čo najnižšia a čas liečby čo možno najkratší. Pretože diklofenak prestupuje v malom množstve do materského mlieka, ALMIRAL GEL sa môže používať počas dojčenia iba na radu lekára. ALMIRAL GEL sa však nesmie nanášať na prsia dojčiacej matky ani na rozsiahle plochy kože alebo používať dlhší čas.

Expedičné minimum: ALMIRAL gél patrí do skupiny liekov, ktoré sa označujú ako nesteroidné protizápalové látky. Je určený na vonkajšie použitie pri liečbe bolesti, zápaloch a opuchoch v celom rade bolestivých stavov postihujúcich svaly a kĺby. ALMIRAL gél je biely nemastný gél vo vodnom základe, ktorý sa do pokožky ľahko vtiera a veľmi dobre sa vstrebáva. Účinnou látkou prípravku je diklofenak, ktorý pri vonkajšom použití preniká pokožkou do podkožných tkanív, kde pôsobí protizápalovo, znižuje tvorbu opuchov a znižuje bolesť.

Odporúčané dávkovanie: Pre dospelých a dospievajúcich od 14 rokov: Používajte ALMIRAL GEL 3 až 4-krát denne na miesto bolesti. Dlhšiu liečbu vám môže odporučiť lekár. Ak sa bolesti a opuch nezlepšia do 7 dní alebo ak sa zhoršia, poraďte sa s lekárom.

EAN: 5290931004849

Výrobca: Medochemie Ltd., Limassol, Cyprus , www.medochemie.sk

Parametry
SUKL názevALMIRAL 10MG/G GEL 250G
SUKL kód0067550

ALMIRAL GEL gel 1x250gm
CONDROSULF   cps 60x 400mg
registrovaný liečivý prípravok
DICLOFENAC AL tbl  20x 25mg
registrovaný liečivý prípravok
WOBENZYM drg 800
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.