0,00 €
mena
0

BIO Bachovky ŠTÍHLA LÍNIA kvetové esencie 20ml

50079518

Doplnok stravy

BIO Bachovky ŠTÍHLA LÍNIA kvetové esencie 20ml
novinka
BIO
15,40 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Brandy Bio 40%: 99,6%, rastlinný výťažok 0,4% (1/250): zemežlč obyčajná, pramenitá voda, vres obyčajný, rohovník, čakanka obyčajná, slivka čerešňová, železník lekársky.

Popis : BIO Bachovky ŠTÍHLA LÍNIA kvetové esencie sú kombinované Bachove kvetové bio esencie podľa originálnej receptúry dr. Bacha, ktoré sú vyrobené vo Francúzsku spoločnosťou Les Fleurs de Bach, sú označené certifikátom EcoCert a BIO kvality. Sú vhodné pre každého, kto si želá udržať si alebo navrátiť štíhlu líniu. Esencia pomáha sa rozhodnúť začať zdravo žiť a posilňuje pevnú vôľu a úspešne dosiahnuť cieľ. Zemežlč obyčajná: posilňuje našu pevnú vôľu. Pramenitá voda: pre pomoc s určením reálneho cieľa. Vres obyčajný: posilnenie vôle, už nebudem o chudnutí hovoriť, ale začnem naozaj niečo robiť. Rohovník: pomáha sa rozhodnúť, že naozaj chcem schudnúť. Slivka čerešňová: pomáha so závislosťou, či už je to jedlo alebo zaháňanie nudy jedlom. Odstraňuje hnev, nervozitu a vnútorné napätie v čase, keď bojujeme so závislosťou. Železník lekársky: posilňuje pokoru, vnútorný pokoj a pohodu. Čakanka obyčajná: pri sebaľútosti.

Odporúčané dávkovanie: 4 kvapky podľa potreby (4 kvapky 4x denne minimálne odporúčané dávkovanie). Pridajte do akéhokoľvek nápoja, ktorý momentálne pijete. Alebo si pripravte nápoj na celý deň (do ½ fľaše nakvapkajte 12 kvapiek a v priebehu dňa popíjajte. V krízových stavoch podľa potreby užívajte 4 kvapky častejšie: nemôžete sa predávkovať ani si vypestovať závislosť. Dĺžka užívania záleží na vás, či potrebujete prekonať krátkodobý alebo chronický stav.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Obsahuje alkohol.

EAN: 3584850008883

Výrobca: Fleurs Esences et Harmonie (FEH), , Paris, Francúzsko , lesfleursdebach.com

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.