0,00 €
mena
0

BIOPRON BABY + Probiotické kvapky 10ml

50113173

Doplnok stravy

BIOPRON BABY + Probiotické kvapky 10ml
12,00 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Denná dávka obsahuje: Probiotický komplex (2 kmene živých mikroorganizmov): 2,5 × 10x9 CFU (Lactobacillus rhamnosus GG, Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01), Vitamín D3 1,5μg.

Popis : BIOPRON BABY + Probiotické kvapky s vitamínom D3, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému a rastu aj vývoju kostí u detí. Kvapky sú unikátnou kombináciou dvoch probiotických kmeňov, Lactobacillus rhamnosus GG (LGG®) a Bifidobacterium animalis subsp. Lactis a s vitamínom D. Produkt je určený na dlhodobé podávanie na podporu celkovej kondície a ako vhodná suplementácia Vášho dieťaťa či novorodenca. Biopron® BABY + je špeciálne vhodný pre malé deti s nedostatočne vyvinutým či narušeným prirodzeným bakteriálnym prostredím - pri a po užívaní antibiotík, alebo z dôvodu absencie po prechode pôrodnými cestami, pri cisárskom reze, kedy nedochádza k prirodzenému prenosu mikroflóry z matky na dieťa. Suplementácia probiotikami je najmä doporučovaná u detí, ktoré nie sú dojčené, ako podpora vývoja zdravej črevnej mikroflóry.

Odporúčané dávkovanie: 1x denne 0,25 ml roztoku (úplné stlačenie kvapkadla / 7-8 kvapiek) počas jedla. Pred použitím fľaštičku dôkladne pretrepte! Probiotické kvapky môžu byť podávané priamo z lyžičky alebo zmiešané s mliekom či iným jedlom. Nemiešajte s tekutinami teplejšími ako 40 ° C! Je určené deťom od narodenia. U novorodencov a dojčiat do 6 týždňov života je vhodné konzultovať užívanie s detským lekárom. Pri dávkovaní 0,25 ml denne nie je vhodné užívanie ďalších prípravkov s probiotikami.

Upozornenie: Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8596024015516

Výrobca: Walmark a.s., Třinec, Česká republika , www.walmark.eu

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.