0,00 €
mena
0

BISACODYL-K drg 105x 5mg

Registrovaný liečivý prípravok

BISACODYL-K drg 105x 5mg
bežná cena 9,00 €
ušetríte 4%
8,60 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: laxatíva

Účinná látka: Bisacodylum 5 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Skôr ako začnete užívať akýkoľvek liek, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Nie sú žiadne údaje o škodlivých účinkoch v spojitosti s užívaním bisakodylu v tehotenstve a počas dojčenia. Napriek tomu sa v tehotenstve môže užívať len pod lekárskym dohľadom. Jeho použitie sa počas dojčenia neodporúča.

Expedičné minimum: BISACODYL-K : Prípravok pôsobí na pohyblivosť hrubého čreva a konečníka, pri čom nebolestivým rytmickým zmršťovaním podporuje vylučovanie stolice a plynov.Tým uľahčuje bezbolestné vyprázdnenie čriev. Účinok tablety sa prejaví po 6 až 12 hodinách. Nespôsobuje závislosť.

Odporúčané dávkovanie: Počas liečby Bisacodylom-K pite dostatočné množstvo tekutín. Tabletu musíte prehltnúť celú a zapiť ju tekutinou (nie mliekom).Tabletu nehryzte ani ju nedrvte, pretože by to mohlo podráždiť žalúdočnú sliznicu. Zápcha: Dospelí a deti nad 12 rokov by mali užívať 1 až 2 tablety jedenkrát denne, najlepšie večer. Maximálna denná dávka je 3 tablety. Deťom do 12 rokov má byť podaná 1 tableta jedenkrát denne. Ak užijete tablety večer pred spaním, vyprázdnite sa za 8 až 12 hodín a za 6 hodín ak ich užijete pred raňajkami.

EAN: 3838989503260

Výrobca: Krka, d.d., Novo mesto, Slovinsko , www.krka.biz/sk

Parametry
SUKL názevBISACODYL-K 5MG TBL OBD 105
SUKL kód0096620

BISACODYL-K drg 105x5mg
GUTTALAX kvapky 30ml
GUTTALAX kvapky 30ml
5,50 €
bežná cena 6,20 €
registrovaný liečivý prípravok
LACTULOSE AL sirup 200ml 50%
LACTULOSE AL sirup 200ml 50%
3,10 €
bežná cena 4,00 €
registrovaný liečivý prípravok
SUPPOSITORIA GLYCERINI čapíky 10x 2g
SUPPOSITORIA GLYCERINI čapíky 10x 2g
2,80 €
bežná cena 3,30 €
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.