0,00 €
mena
0

BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE drg 25 x 8mg

50079801

Registrovaný liečivý prípravok

BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE drg 25 x 8mg
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: expektorancia, mukolytiká

Účinná látka: Bromhexini hydrochloridum 8 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Doteraz nie sú žiadne skúsenosti s užívaním tohto lieku počas tehotenstva; Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa má preto užívať počas tehotenstva len po prísnom zvážení prínosu a rizika liečby lekárom a neodporúča sa v prvých troch mesiacoch tehotenstva. Bromhexíniumchlorid prechádza do materského mlieka. Keďže účinky na dojčatá neboli dostatočne preskúmané, Bromhexin 8 Berlin-Chemie sa nesmie užívať počas dojčenia.

Expedičné minimum: BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE : Prípravok sa používa na liečbu všetkých ochorení dýchacích ciest, ktoré sú sprevádzané tvorbou hustého, väzkého hlienu. Bez rady lekára môže byť prípravok využívaný dospelými alebo podávaný deťom od šiestich rokov pri chorobách dýchacích ciest ako sú akútny zápal hrtanu, priedušnice, chrípka a dráždivý kašeľ pri prechladnutí. Na odporúčanie lekára, ktorý určí dávkovanie a dĺžku podávania, sa prípravok užíva pri chronických zápaloch hrtanu, priedušnice, priedušiek, bronchiektázii (rozšírenie priedušiek), prieduškovej astme, pneumokoniózy (zaprášení pľúc), pred a po operácii pľúc, priedušiek a pri bronchografii.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a dospievajúci starší ako 14 rokov: 1 až 2 obalené tablety Bromhexinu 8 Berlin-Chemie 3x denne (zodpovedá 24 až 48 mg bromhexíniumchloridu denne). Deti a dospievajúci vo veku 6 až 14 rokov, pacienti s telesnou hmotnosťou pod 50 kg : 1 obalená tableta Bromhexinu 8 Berlin-Chemie 3x denne (zodpovedá 24 mg bromhexíniumchloridu denne).

EAN: 4013054001103 4013054027929

Výrobca: Berlin - Chemie AG (Menarini Group), Berlín, Nemecko, www.berlin-chemie.sk

Parametry
SUKL názevBROMHEXIN BERLIN-CHEMIE 8MG TBL OBD 25
SUKL kód0051621

BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE drg 25x 8mg
AMBROBENE 7.5 mg/ml kvapky  40ml
registrovaný liečivý prípravok
HEDELIX sirup 100ml
HEDELIX sirup 100ml
registrovaný liečivý prípravok
NAC AL 600 šumivé tbl 10x 600mg
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.