0,00 €
mena
0

Bübchen Baby krém pre kojencov 20ml

50001716
Bübchen Baby krém pre kojencov 20ml
DOPREDAJ
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Zloženie: Harmančekový extrakt: látky, ktoré obsahuje harmanček - azulén a bisabolol - pôsobia proti podráždeniu pokožky a majú protizápalové účinky. Olej z pšeničných klíčkov: plnohodnotný rastlinný olej, bohatý na vitamín A a E, lecitín a nenasýtené mastné kyseliny. Chráni, ošetruje a regeneruje unavenú pokožku. Včelí vosk: prírodný vosk ošetruje pokožku a udržiava ju jemnú a pružnú. Oxid zinočnatý: látka s protizápalovým účinkom, obnovuje poranenú pokožku.

Popis: Baby krém je vynikajúci prípravok proti zaparenej detskej pokožke v oblasti plienok. Vďaka špeciálnemu zloženiu chráni, regeneruje a ošetruje pokožku vystavenú účinkom stolice a moču pod plienkami. Obsahuje olej z pšeničných klíčkov, bohatý na vitamín A a E, lecitín a nenasýtené mastné kyseliny, ďalej zjemňujúci včelí vosk, oxid zinočnatý, ktorý regeneruje a upokojuje poranenú pokožku, a protizápalovo pôsobiaci harmanček. Krém je bielej farby, s konzistenciou pasty. Spoľahlivo chráni pokožku pred účinkami stolice a moču. Neobsahuje farbivá. Je bez konzervačných látok.

EAN: 4053800410261

Výrobca: Bübchen, Frankfurt nad Mohanom, Nemecko, www.babyservice.de/buebchen

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.