0,00 €
mena
0

CELASKON long effect cps 60x 500mg

50108645

Registrovaný liečivý prípravok

CELASKON long effect cps 60x 500mg
DOPREDAJ posledný kus
7,00 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Maximálny počet na predaj: 1

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: vitamíny

Účinná látka: Acidum ascorbicum (Vitamin C) 250 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. V období tehotenstva a dojčenia je zvýšená potreba vitamínu C, preto môžu tehotné a dojčiace ženy liek užívať, odporúčaná dávka je jedna kapsula denne. Liečivo prechádza placentárnou bariérou a do materského mlieka.

Expedičné minimum: CELASKON LONG EFFECT obsahuje vitamín C, ktorý je dôležitý pre rast a udržiavanie zdravých kostí, zubov, ďasien, väziva a ciev, pre tvorbu látok zúčastňujúcich sa prenosu nervových vzruchov, pre tvorbu hormónov, pre vstrebávanie železa z potravy, pre normálnu imunitnú odpoveď na infekciu a pre hojenie rán. Ľudský organizmus si vitamín C nevie sám vytvoriť, preto je ho potrebné do organizmu dodávať. CELASKON LONG EFFECT je určený na prevenciu a liečbu nedostatku vitamínu C v organizme. Užíva sa na posilnenie imunitného systému (odolnosti) organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie, zmierňuje a skracuje ich príznaky. CELASKON LONG EFFECT sa ďalej užíva pri stavoch zvýšenej potreby vitamínu C – v tehotenstve a v období dojčenia, v dobe intenzívneho rastu, u starších osôb, u športovcov, pri nadmernej fyzickej a duševnej záťaži, po ťažkých úrazoch, pri popáleninách a rozsiahlych operáciách. Zvýšená potreba je tiež u fajčiarov. Užíva sa ako doplnková liečba infekcií, najmä respiračných, ďalej ako podporný prostriedok pri zdĺhavom hojení rán a zlomenín.

Odporúčané dávkovanie: Vždy užívajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika. Odporúčaná dávka je jedna kapsula denne. Pri liečbe hypovitaminózy C (nedostatok vitamínu C) sa užívajú vyššie dávky, až 2 000 mg denne, podľa odporúčania lekára. Liek je určený pre dospelých, dospievajúcich a deti od 3 rokov.

EAN: 8595116531873

Výrobca: Zentiva a.s., Praha, Česká republika , www.sanofi-aventis.sk, www.zentiva.sk

Parametry
SUKL názevCELASKON LONG EFFECT 500MG CPS PRO 60
SUKL kód0230497

CELASKON TABLETY 250 MG por tbl nob 100x250mg
CELASKON červený pomaranč tbl eff 30x 500 mg
registrovaný liečivý prípravok
CELASKON tbl 30x 250mg
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.