0,00 €
mena
0

Cemio KAMZÍK 120 cps Vianočné balenie 2019

50116403

Doplnok stravy

Cemio KAMZÍK 120 cps Vianočné balenie 2019
novinka
-16%
bežná cena 24,00 €
ušetríte 16%
20,00 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Čistý kolagén typu I 16 mg, čistý kolagén typu II 20 µg, vitamín C 20 mg v jednej kapsule. Nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitín), hovädzí kolagén, farbivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, kremičitan hlinito draselný).

Popis : Darčeková kazeta s výživou pre kĺby, väzy, šľachy i kĺbovú chrupavku! Cemio Kamzík je doplnok stravy s kombináciou čistého kolagénu I a II v špičkovej kvalite CollPure, ktorá zaisťuje maximálnu čistotu a originálny pôvod látok. Doplnené o vitamín C. Neobsahuje žiadne ďalšie prímesi ani umelé farbivá. Liek je určený všetkým, ktorí sa chcú správne starať o svoj pohybový aparát: ľudia nadmerne zaťažujúci kĺby (ťažko pracujúci, aktívný aj rekreačný športovci, ľudia s nadváhou), starší ľudia, staršie deti a dospievajúci v období rastu. Kolagén typu I je prítomný v šľachách, väzivách a kostiach, kde vytvára pomerne silné vlákna. Tie sa ďalej spájajú do objemných vláknitých zväzkov (princíp povrazu), pretože väzy a šľachy musí vydržať silný tlak. Je najrozšírenejším typom kolagénu a vyskytuje sa aj v pokožke. Kolagén typu II sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tu naopak vytvára husté priestorové siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná predovšetkým tlakom vo všetkých smeroch. Drží chrupavku pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť. Vitamín C je nenahraditeľnou látkou pre správnu tvorbu kolagénu v organizme.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne, kedykoľvek behom dňa. Kompletná kúra sa doporučuje užívať minimálne po dobu dvoch mesiacov. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať niekoľkokrát do roka.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Neobsahuje laktózu.
Prípravok neobsahuje lepok.
Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov.

EAN: 7640181680115

Výrobca: Cemio Switzerland AG, Zurich, Švajčiarsko

Cemio KAMZÍK cps 60
doplnok stravy
Cemio METRIC 308 SMART Bezkontaktný teplomer
zdravotnícky prostriedok
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.