0,00 €
mena
0

Cemio KAMZÍK 120 cps Vianočné balenie 2019

50116403

Doplnok stravy

Cemio KAMZÍK 120 cps Vianočné balenie 2019
novinka
-16%
bežná cena 24,00 €
ušetríte 16%
20,00 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Čistý kolagén typu I 16 mg, čistý kolagén typu II 20 µg, vitamín C 20 mg v jednej kapsule. Nosič (sójový olej, včelí vosk), obal kapsule (želatína, glycerol, čistená voda), kyselina askorbová, emulgátor (sójový lecitín), hovädzí kolagén, farbivo (oxid titaničitý, oxid železitý, karamel, kremičitan hlinito draselný).

Popis : Darčeková kazeta s výživou pre kĺby, väzy, šľachy i kĺbovú chrupavku! Cemio Kamzík je doplnok stravy s kombináciou čistého kolagénu I a II v špičkovej kvalite CollPure, ktorá zaisťuje maximálnu čistotu a originálny pôvod látok. Doplnené o vitamín C. Neobsahuje žiadne ďalšie prímesi ani umelé farbivá. Liek je určený všetkým, ktorí sa chcú správne starať o svoj pohybový aparát: ľudia nadmerne zaťažujúci kĺby (ťažko pracujúci, aktívný aj rekreačný športovci, ľudia s nadváhou), starší ľudia, staršie deti a dospievajúci v období rastu. Kolagén typu I je prítomný v šľachách, väzivách a kostiach, kde vytvára pomerne silné vlákna. Tie sa ďalej spájajú do objemných vláknitých zväzkov (princíp povrazu), pretože väzy a šľachy musí vydržať silný tlak. Je najrozšírenejším typom kolagénu a vyskytuje sa aj v pokožke. Kolagén typu II sa najviac vyskytuje v chrupavke. Tu naopak vytvára husté priestorové siete z veľmi tenkých vlákien, pretože chrupavka je namáhaná predovšetkým tlakom vo všetkých smeroch. Drží chrupavku pohromade a zaisťuje jej pevnosť a odolnosť. Vitamín C je nenahraditeľnou látkou pre správnu tvorbu kolagénu v organizme.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne, kedykoľvek behom dňa. Kompletná kúra sa doporučuje užívať minimálne po dobu dvoch mesiacov. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné užívať niekoľkokrát do roka.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Neobsahuje laktózu.
Prípravok neobsahuje lepok.
Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov.

EAN: 7640181680115

Výrobca: Cemio Switzerland AG, Zurich, Švajčiarsko

Cemio KAMZÍK cps 60
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.