0,00 €
mena
0

COLDREX nápoj CITRÓN vrecká 14

50096406

Registrovaný liečivý prípravok

COLDREX nápoj CITRÓN vrecká  14
5,80 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: prášky a granule

Indikačná skupina: analgetiká, antipyretiká

Účinná látka: Paracetamolum 750 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vitamin C) 60 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Prípravoj nie je vhodné užívať počas tehotenstva a dojčenia.

Expedičné minimum: Coldrex horúci nápoj s príchuťou citrónu obsahuje paracetamol, liek proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesti v hrdle, bolesti hlavy, svalov a kĺbov a znižuje teplotu. Ďalej tiež fenylefrín, ktorý uvoľňuje upchatý nos aj vedľajšie nosné dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Coldrex Horúci nápoj obsahuje aj vitamín C, který telu pri chrípke a nachladení často chýba.

Odporúčané dávkovanie: Vysypte vrecko do pohára a zalejte horúcou vodou. Miešajte, kým sa prášok nerozpustí. Dospelí (vrátane starších osôb) a mladiství od 15 rokov užívajú 1 vrecúško až 4x denne. Jednotlivé dávky užívajte vždy najskôr po 4 hodinách. Neužívajte viac ako 4 vrecúška za 24 hodín.

EAN: 8594060894959

Výrobca: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare, Brentford, Veľká Británia , www.gsk.sk

Parametry
SUKL názevCOLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON 750MG/10MG/60MG POR PLV SOL SCC 14
SUKL kód0209709

COLDREX HORKÝ NÁPOJ CITRON por plv sol 10ks-sáč
COLDREX tbl 24
registrovaný liečivý prípravok
NAC AL 600 šumivé tbl 10x 600mg
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.