0,00 €
mena
0

CONDROSULF cps 60x 400mg

50002921

Registrovaný liečivý prípravok

CONDROSULF   cps 60x 400mg
-32%
bežná cena 21,50 €
ušetríte 32%
14,60 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: antiarthrotiká
antireumatiká

Účinná látka: Chondroitini natrii sulfas 400 mg v jedné tvrdé tobolce.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Nie sú k dispozícii žiadne klinické údaje o podávaní lieku počas tehotenstva. Štúdie na zvieratách nepreukázali priame alebo nepriame škodlivé účinky spojené s tehotenstvom, vývojom plodu, pôrodom alebo popôrodným vývinom. Nie je známe, či sa liečivo vylučuje do materského mlieka. Vylučovanie do mlieka nebolo nikdy predmetom štúdií u zvierat.

Expedičné minimum: CONDROSULF cps : Chondroitinsulfát je jednou z hlavných súčastí medzibunkovej hmoty chrupavky a má charakteristickú významnú schopnosť viazať v tkanive vodu. Zabezpečuje tým mechanické a elastické vlastnosti chrupavky. Pri artrotických degeneratívnych procesoch dochádza ku znižovaniu obsahu chondroitinsulfátu v chrupavke v dôsledku pôsobenia špecifických lytických enzýmov. V dôsledku zníženej schopnosti viazať vodu dochádza postupne k degenerácii chrupavky a k zhoršeniu fungovania kĺbov. Podávanie Condrosulfu 400 vedie k obnoveniu metabolickej rovnováhy chondrocytov pomocou prísunu chondroitinsulfátu. Prípravok sa používa pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov, obzvlášť kolenných (gonartróza), bedrových (koxartróza) a pri artróze kĺbov prstov. Prípravok je určený dospelým pacientom.

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná dávka sú 2 kapsuly 1-krát denne Liek Condrosulf možno užívať pred jedlom, počas jedla alebo po jedle. U pacientov s citlivým žalúdkom sa odporúča užívať Condrosulf po jedle.

EAN: 7680422770106

Výrobca: IBSA Farmaceutici Italia, Lodi, Taliansko

Parametry
SUKL názevCONDROSULF 400MG CPS DUR 60
SUKL kód0014817

CONDROSULF 400 cps 60x400mg
FLECTOR EP gél 100g
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.