0,00 €
mena
0

CutisHelp FLUID konopná umývacia a sprchová emulzia 200ml

50029035
CutisHelp FLUID konopná umývacia a sprchová emulzia 200ml
-15%
DOPREDAJ posledný kus
bežná cena 9,40 €
ušetríte 15%
8,00 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Maximálny počet na predaj: 1

Zloženie: Kľúčovou zložkou produktov je patentovo chránený extrahovaný konopný olej s vysokým obsahom a vyváženým pomerom bioaktívnych látok s výraznými protizápalovými, antibakteriálnymi, výživovými a regeneračnými vlastnosťami.

Popis: CutisHelp predstavuje českú značku kozmetických prípravkov novej generácie, ktorá sa zameriava predovšetkým na starostlivosť o kožné problémy a ochorenia a ktorá ako jediná obsahuje špeciálnu nechemicky patentovo chránenú metódu získavania oleja zo semien technického konope vysokej farmaceutickej čistoty s unikátnymi vlastnosťami pri tíšení kožných zápalov a hlbokej regenerácii kože . Umývací prípravok sa odporúča používať pri ekzéme (atopickom, kontaktnom, numulárnom ai.), prejavoch kožnej alergie, lupienke, seboroickej dermatitíde, precitlivenej a suchej pokožke. Má jemnú konzistenciu a je určený pre každodennú bežnú hygienu bez nežiadúceho vysúšaniu a podráždenia pokožky. Šetrne odstraňuje z povrchu kože nečistoty, príjemne zvláčňuje, hydratuje a ideálne pripravuje pleť pre ďalšie ošetrenie. Bezalergénna parfumácie. Vhodný aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

EAN: 8595218200462

Výrobca: Parenteral a.s., Praha, Česká republika , www.cutishelp.com

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.