internetová lekáreň

počet položiek: 0
celková cena: 0,00 €

CZK EUR USD GBP PLN
Všetko o nakupovaní

DOLGIT krém 100g 5%

DOLGIT krém 100g 5%
liečivo
EAN4028352000062
NázovDOLGIT krém 100g 5%
Cena s DPH4,60 €
Sadzba DPH10 %
Bežná cena5,20 €
ušetríte 11.9%
 pridať kusodobrať kus 
Forma aplikáciemasti, krémy, gély, pasty
Indikačná skupinaanalgetiká
nesteroidné antiflogistiká a antireumatiká
VýrobcaDolorgiet Pharmaceuticals, Bonn, Nemecko, www.dolorgiet.de
Účinná látkaIbuprofenum 5 g ve 100 g
Tehotenstvo a dojčeniePočas tehotenstva a dojčenia je možné liek použiť iba na odporučenie lekára. Pri dojčení sa liek nesmie dlhodobo nanášať na veľké plochy, v poslednej tretine tehotenstva sa liek nepoužíva.
Expedičné minimumDolgit krém je veľmi efektívny pri lokálnej liečbe reumatických a nereumatických bolestí pohybového aparátu.Je určený na lokálnu liečbu poranení pohybového ústrojenstva ako sú napríklad pomliaždeniny, výron, vymknutie, vykĺbenie a natiahnutie svalov pri športe alebo pri nehodách. Na odporúčanie lekára sa prípravok používa na liečbu akútnych alebo chronických zápalových a bolestivých chorobných stavov pohybového ústrojenstva (zápalové reumatické ochorenia kĺbov, ochorenia chrbtice, opuchy alebo zápaly mäkkých tkanív priliehajúcich ku kĺbom, napr. mazových váčkov v okolí kĺbov (burzitída), šliach, šľachových pošiev, väzív a kĺbových puzdier, ďalej pri stuhnutí ramena, bolestiach svalov, ústrele (lumbagu), pri bolestiach spojených s degenratívnymi ochoreniami kĺbov (artróza) a pri zápaloch žíl.Prípravok je pokožkou rýchlo absorbovaný a pôsobí v postihnutom tkanive. Začína účinkovať už do pol hodiny po nanesení krému. Prípravok je určený pre dospelých a deti od 14 rokov.
Odporúčané dávkovaniePokiaľ lekár neodporučí inak, nanesie sa 3 až 4 krát denne v časových odstupoch 3 až 4 hodiny na postihnuté miesto 4 až 10 cm dlhý prúžok krému a starostlivo sa votrie. Prenikanie krému cez kožu môže byť podporená použitím okluzívneho obväzu. Podľa rozhodnutia lekára je možné prienik účinne podporiť použitím ionoforézy. DOLGIT KRÉM má byť aplikovaný pod katódu. U reumatických ochorení dĺžku liečby určuje lekár, väčšinou postačia 2 – 3 týždne, pri poraneniach pri športe alebo pri nehode 2 týždne. Po nanesení lieku DOLGIT KRÉMu na postihnuté miesto sa odporúča umytie rúk (pokiaľ sa krém nenanášal na ruky).
SUKLDOLGIT KRÉM drm crm 1x100gm/5gm -

Mohlo by vás zaujímať

DOLGIT krém  50g 5%

2,50 €

bežná cena
3,00 €

ušetríte 16.7%

liečivo

FLECTOR EP gél 100g

6,00 €

bežná cena
6,90 €

ušetríte 12.8%

liečivo

IBUPROFEN AL tbl  30x 400mg

1,50 €

bežná cena
1,90 €

ušetríte 22%

liečivo