0,00 €
mena
0

Dr.Max Achillex tbl 60

50103630

Doplnok stravy

Dr.Max Achillex tbl 60
novinka
12,00 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Mukopolysacharidy 220 mg, kolagén typu I 40 mg, vitamín C 30 mg, mangán 0,30 mg v jednej kapsli. Sójový olej, mukopolysacharidy, želatína, glycerol, hydrolyzovaný kolagén typu I, L-askorbát sodný, sójový lecitín, mono a diglyceridy mastných kyselín, karamel, síran manganatý, oxid titaničitý, DL alfa-tokoferol.

Popis : Dr.Max Achillex je jedinečný prípravok s unikátnym zložením Tendofit® špeciálne zameraný na starostlivosť o väzy a šľachy. Obsahuje mukopolysacharidy, kolagén, mangán a vitamín C. Dobrý stav väzov a šliach je podmienkou pre hladký priebeh každej aktivity, hlavne športovej. Achillex je vhodný pre každého, kto svoje väzy a šľachy vystavuje nadmernej či jednostrannej záťaži. Mukopolysacharidy a kolagén sú prirodzenou súčasťou štruktúry väzov a šliach. Mangán prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív, medzi ktoré patria väzy a šľachy. Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálne funkcie kostí a chrupaviek.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsle denne naraz alebo rozdelene v dvou dávkach. Prípravok užívajte minimálne 2 mesiace. Kúru zopakujte 2–3x ročne. Optimálne je dlhodobé užívanie prípravku.

Upozornenie: Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8595566408732

Výrobca: Dr. Max Pharma s.r.o., Praha, Česká republika

Dr.Max Biotín plus tbl 60
doplnok stravy
Dr.Max Complex 3 AKTIV tbl 180
doplnok stravy
Dr.Max GINKGO BILOBA 40mg cps 60
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.