0,00 €
mena
0

Dr.Max Diosmektit 10 vrecúšok

50092605

Zdravotnícky prostriedok

Dr.Max Diosmektit 10 vrecúšok
novinka
4,80 €
Cena celkom s DPH

Indikácia: Liečba hnačky.

Zloženie: 1 vrecúško obsahuje: diosmectite 3g, pomocné látky: pomarančová aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlá (acesulfam K, sukralóza).

Popis: Dr.Max Diosmektit je zdravotnícky prostriedok na jednorázové použitie vo forme prášku na okamžitú prípravu orálnej suspenzie určený na liečbu akútnej a chronickej hnačky a bolestivých príznakov spojených s poruchami tráviaceho traktu. Mechanizmus účinku: diosmectite je prírodný íl so štruktúrou jemných kryštalických lamiel s vysokou absorpčnou schopnosťou, ktoré pohlcujú tekutiny z čreva, zvyšujú konzistenciu stolice a spomaľujú vyprázdňovanie. Absorpčná schopnosť účinnej látky tiež umožňuje reakciu prípravku Diosmektit s glykoproteínmi na sliznici pokrývajúcej stenu dvanástnika, ktorá zmení ich fyzikálne vlastnosti tak, aby sa vytvoril ochranný gél proti hypersekrécii kyseliny a proti látkam narúšajúcim žalúdočnú stenu.
Odporúčané dávkovanie: Dospelí: 1 vrecúško do 100 ml tekutiny 3x denne. Deti staršie ako 6 rokov: 2-3 vrecúška denne. Deti staršie ako 1 rok: 1-2 vrecúška denne. Užitie lieku deťmi konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

EAN: 8595566405717

Výrobca: Dr. Max Pharma s.r.o., Praha, Česká republika

SMECTA sáčky 10 ks
registrovaný liečivý prípravok
SMECTA sáčky 30 ks
registrovaný liečivý prípravok
SMECTAGo Diosmectitum 3g sáčkov 12
zdravotnícky prostriedok
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.