0,00 €
mena
0

Dr. MICHAELS čistiaci gél 200ml s

50005100
Dr. MICHAELS čistiaci gél 200ml s
21,10 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Zloženie: Voda, SLS, Cocamide dipropyl betaine, TEA lauryl sulfate, trietanolamín, kyselina salicylová 1,75%, Cocamide DEA, Carbomer, kyselina citrónová, kyselina glykolová, Tetrasodium EDTA, methylchloroisothiazolinone a methylisothiazoline.

Popis: Výrobok obsahuje ovocné kyseliny, medzi inými kyselinu askorbovú a kyselinu citrónovú. Spomínané kyseliny ovplyvňujú a spôsobujú lúpanie, uhladia a zmäkčia kožu. Odstráni stvrdnutú a odumretú hornú vrstvu kože , tým ju uvoľní a uľahčí vsiaknutie krému a jeho činidiel do kože, čím umožňujú dosiahnutie lepšieho účinku . Počas používania bezpodmienečne užívajte gél spolu s krémom. Používajte 2x denne, pred užívaním krému a telového oleja. Použitie na telo : ráno sa postihnutá oblasť ( ložiská ) po navlhčení natrie (najlepšie malou hubkou a iba ložiská ) čistiacim gélom , po 3-10 minútach sa dôkladne opláchne vlažnou vodou a pokožka sa utrie do sucha. Toto je fáza, kde sa odstránia tzv lupiny a časom sa vyhladí koža. Použitie na vlasovú pokožku: večer si umyjete vlasy čistiacim gélom ( ako šampónom ) a necháte pôsobiť 10 minút , potom vlasy vysušíte , ako ste zvyknutí : uterákom alebo fénom. Po dobu troch hodín po aplikácii masti sa vyhýbajte pobytu na prudkom slnku.

EAN: 9314094008547 9314094030036

Výrobca: The Psoriassis Skin Clinic, Melbourne, Australia, www.psoriasis.com.au

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.