0,00 €
mena
0

ENGLISH TEA SHOP Adventný kalendár červený čajové pyramídky 24

50096999
ENGLISH TEA SHOP Adventný kalendár červený čajové pyramídky 24
BIO
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Forma: čaj v nálevových vrecúškach – porciovaný

Popis: ENGLISH TEA SHOP Adventný kalendár obsahuje 12 príchuťou luxusných porciovaných čajov v BIO kvalite pre spestrenie decembrových dní.

zloženie: ŠŤASTNÉ VIANOCE: bio zelený čaj, bio kúsky škorice, bio kúsky zázvoru, bio kúsky kardamónu, bio klinček, bio muškátový oriešok, bio kúsky korenia a granátového jablka s prírodnou príchuťou granátového jablka a citrónu.
KORENENÁ TEKVICA: bio zelený čaj, bio kúsky škorice, bio kúsky zázvoru, bio kúsky kardamónu, bio klinček, bio muškátový oriešok, bio korenie a bio semienka anízu s prírodnou príchuťou škorice, melónu a pomaranča.
MÄTA A MELÓN: bio zelený čaj, bio kúsky škorice, bio lístky mäty a bio sladké drievko s prírodnou príchuťou melónu.
KORENENÝ ANÍZ: bio čierny čaj, kúsky bio zázvoru, bio klinček a bio aníz s prírodnou príchuťou masala chai, mäty a anízu.
MED A MELÓN: bio čierny čaj, bio sladké drievko, kúsky bio škorice a bio klinček s prírodnou príchuťou medu a melónu.
JAZDA NA SANIACH: bio zelený čaj, kúsky bio škorice, kúsky bio zázvoru, kúsky bio kardamónu, bio klinček, bio muškátový oriešok, bio korenie s prírodnou príchuťou soursop a pomaranča.
BREAKFAST SPECIAL: bio čierny čaj.
TICHÁ NOC: bio zelený čaj, kúsky bio škorice, kúsky bio zázvoru, lístky bio ruže, lístky bio mäty s prírodnou príchuťou mäty.
VIANOČNÁ ZMES: bio čierny čaj, kúsky bio škorice, kúsky bio zázvoru, kúsky bio kardamónu, bio klinček, bio muškátový oriešok, bio korenie a kôra z bio pomaranča s prírodnou príchuťou vanilky a jabĺk.
PERNÍČEK: bio čierny čaj, kúsky bio kardamónu, kúsky bio škorice, kúsky bio zázvoru a kúsky bio jabĺk s prírodnou príchuťou zázvoru, škorice a karamelu.
ÍRSKE VIANOCE: bio čierny čaj, kúsky bio škorice, kúsky bio rooibosa a bio zázvoru s prírodnou príchuťou vanilky a írskej smotany.
CUKROVINKY: bio mäta, bio zelený čaj, kôra z bio pomaranča, kúsky bio škorice, pražená bio cigória a struky bio vanilky s prírodnou príchuťou mäty, vanilky a írskej smotany.


EAN: 680275041825

Výrobca: ENGLISH TEA SHOP, LONDON, Veľká Británia

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.