0,00 €
mena
0

ENGLISH TEA SHOP Darčeková krabička 12 pyramidiek Vianočné ozdoby

50078056
ENGLISH TEA SHOP Darčeková krabička 12 pyramidiek Vianočné ozdoby
novinka
BIO
6,40 €
Cena celkom s DPH

Forma: čaj v nálevových vrecúškach – porciovaný

Popis: ENGLISH TEA SHOP Darčeková kocka Červené Vianoce obsahuje prémiové vrecúškové čaje v BIO kvalite: Hrejivé Vianoce, Zázvor a brusnica, Sladké šípky a škorica, Zaúdený červený chai, Červené kakao a zázvor a Čaj s kávovou smotanou. 16x 6 príchutí.

Zloženie: Hrejivé vianoce: bio rooibos, bio kúsky zázvoru, bio aníz, bio muškát a bio kakao s prírodnou príchuťou čokolády.
Zázvor a brusnica: bio čierny čaj, bio kúsky zázvoru, bio kúsky škorice, bio klinček, bio ženšen, bio brusnice s prírodnou príchuťou brusníc a vanilky.
Sladké šípky a škorica: bio rooibos, bio kúsky škorice, bio sladké drievko, bio lístky mäty, bio klinček, bio šípky s prírodnou príchuťou škorice a čerešne.
Červený chai: bio lapsang souchong čierny čaj, bio kúsky škorice, bio kúsky zázvoru, bio kúsky kardamónu, bio klinček, bio aníz a bio cikorka s prírodnou príchuťou čerešne a granátového jablka.
Vianočné kakao a zázvor: bio rooibos, bio kúsky zázvoru, bio čakanka, bio kakao, bio lístky mäty a bio kúsky jablka s prírodnou príchuťou zázvoru, English toffee a banánu.
Čaj s kávovou smotanou: bio čierny čaj, bio káva, bio kakao, bio kúsky škorice a bio požlt farbiarsky s prírodnou príchuťou vanilky, chai tea a čokolády.

EAN: 680275038276

Výrobca: ENGLISH TEA SHOP, LONDON, Veľká Británia

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.