0,00 €
mena
0

EROUS sexuálna vitalita pre mužov cps 21

50112841

Doplnok stravy

EROUS sexuálna vitalita pre mužov cps 21
-27%
bežná cena 21,10 €
ušetríte 27%
15,30 €
(0,73 € / tbl)
Cena celkom s DPH

Zloženie: V 1 kapsule: L-citrulín 80 mg, Tribulus Terrestris, Trigonella foenum-graecum, Withania somnifera, Arctium lappa, Rhodiola rosea, Leuzea carthamoides, Vitamín E, Pyknogenol, Ginkgo biloba, Vitamín B6, Piperín, Zinok, Selén. Obal kapsuly obsahuje želatínu.

Popis : Erous je doplnok stravy určený výhradne pre mužov. Obsiahnutý kotvičník zemný priaznivo pôsobí na správnu funkciu pohlavných orgánov a hormonálnu rovnováhu. Rhodiola rosea pomáha udržiavať správnu funkciu nervového systému. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Ginkgo biloba prispieva k duševnej rovnováhe, k mikrocirkulácii krvného systému a pôsobí ako antioxidant. Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy a prispieva k regulácii hormonálnej aktivity. Withania somnifera, čiže Indický ženšen má pozitívny vplyv na duševné zdravie a relaxáciu, a na normálnu funkciu reprodukčného systému.

Odporúčané dávkovanie: Podávajú sa maximálne 2 kapsuly denne (ráno, popoludní) po dobu 1 týždňa. Po tejto saturačnej fáze je vhodné používať pravidelne 1 tobolku denne v popoludňajších hodinách. Jednorázové užitie vykazuje nižší efekt, ako pravidelné užívanie.

Upozornenie: Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8594194370015

Výrobca: Elite Care s.r.o., Česká republika

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.