0,00 €
mena
0

EUCERIN MEN Silver shave Vianočný balíček 2019

50116626
EUCERIN MEN Silver shave Vianočný balíček 2019
-14%
bežná cena 26,50 €
ušetríte 14%
22,70 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Vianočný balíček pre mužov obsahuje prípravky pre hladko oholenú tvár a jemnú pokožku bez začervenania. Zvláčňujúci gél na holenie a upokojujúci balzam po holení z rady Silver Shave sú vhodné aj pre citlivú a problematickú pleť.

Popis: EUCERIN MEN SILVER Shave Gél na holenie patrí do nového radu produktov vyvinutých špeciálne pre citlivú a problematickú mužskú pleť. Obsahuje antibakteriálne pôsobiace ióny striebra, ktoré pomáhajú aktívne predchádzať riziku vzniku infekcie a licochalcon A, ktorý pleť po holení okamžite upokojuje, minimalizuje riziko vzniku podráždenia a viditeľne redukuje začervenanie a vyrážky. Gél zaisťuje hladké a presné oholenie aj tých najkratších fúzov a pomáha predchádzať podráždeniu a drobným poraneniam. Výsledkom je pokojná, hladká a zdravá pleť. Prípravok je vhodný aj pre citlivú pleť. Klinicky bola potvrdená vysoká kožná znášanlivosť aj pre pacientov s atopickým ekzémom alebo akné. Použitie: Naneste končekmi prstov malé množstvo gélu na navlhčenú tvár a krk a krúživými pohybmi rozotrite tak, aby vznikla hustá krémová pena. Po holení dôkladne opláchnite.
EUCERIN MEN SILVER SHAVE Balzam po holení patrí do nového radu produktov vyvinutých špeciálne pre citlivú a problematickú mužskú pleť. Obsahuje antibakteriálne pôsobiace ióny striebra, ktoré pomáhajú aktívne predchádzať riziku vzniku infekcie a licochalcon A, ktorý pleť po holení okamžite upokojuje, minimalizuje riziko vzniku podráždenia a viditeľne redukuje začervenanie a vyrážky. Balzam pomáha predchádzať podráždeniu a začervenaniu pleti po holení. Výsledkom je pokojná, hladká a zdravá pleť. Prípravok je vhodný aj pre citlivú pleť. Klinicky bola potvrdená vysoká kožná znášanlivosť aj pre pacientov s atopickým ekzémom alebo akné. Dermatologicky a klinicky testované a schválené. Použitie: Naneste na oholenú tvár a krk.

Vlastnosti: Dermatologicky testované.
Prípravok je vhodný pre citlivú pokožku.

EAN: 9005800325354

Výrobca: Beiersdorf AG, Hamburg, Nemecko, www.beiersdorf.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.