0,00 €
mena
0

FEMIBION 2 s vitamínom D3 Dvojbalenie + Bi-Oil 25ml

50107858

Doplnok stravy

FEMIBION 2 s vitamínom D3 Dvojbalenie + Bi-Oil 25ml
43,90 €
(0,73 € / dávka)
Cena celkom s DPH

Zloženie: 1 tableta obsahuje: kyselina listová 200 μg, L-metylfolát 208 μg (zodpovedá 200 μg kyseliny listovej), Vitamín B1 1,2 mg, Vitamín B2 1,6 mg, Vitamín B6 1,9 mg, Vitamín B12 3,5 μg , biotín 60 μg , Kyselina pantoténová 6 mg, Vitamín C 110 mg, Vitamín E 13 mg, Jód 150 μg , Niacín 15mg, Vitamín D3 20μg. 1 kapsula obsahuje: kyselina dokosahexaenová (DHA) 200mg, Vitamín E 12 mg.

Popis : Doplnok stravy s obsahom kyseliny listovej, Metafolinu, vitamínov a jódu vo forme tabliet a s obsahom DHA vo forme želatínových kapsúl je určený dospelým ženám od 13. týždňa tehotenstva až do ukončenia dojčenia. Femibion ​​400 obsahuje unikátnu kombináciu 200 μg kyseliny listovej a zodpovedajúce množstvo Metafolinu na pokrytie zvýšenej spotreby v období tehotenstva a dojčenia aj u žien, ktoré nemôžu kyselinu listovú optimálne využiť. Okrem kyseliny listovej sú pre tehotné a dojčiace ženy tiež dôležité ďalšie vitamíny, stopový prvok jód a nenasýtená mastná kyselina DHA. Kyselina listová je vitamín zo skupiny B. V organizme je nenahraditeľná pre delenie buniek a krvotvorbu. Výskumy odborníkov na výživu dokazujú pozitívny vplyv kyseliny listovej / folátu na priebeh tehotenstva a na správny vývoj nenarodeného dieťaťa. Metafolin: Kyselina listová je v ľudskom tele metabolizovaná na biologicky aktívnu formu - tzv. Folát. Avšak organizmus takmer 50% žien nedokáže z genetických príčin premeniť dostatočné množstvo kyseliny listovej na jej aktívnu formu. Metafolin je biologicky aktívnou formou folátu, ktorú telo využije lepšie ako podanú kyselinu listovú. Je tak dostupný pre každú ženu a ihneď k dispozícii. Vitamín D3 sa tiež podieľa na správnom delení buniek. Ďalej prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a udržaniu stavu kostí a zubov. Bi-Oil je špeciálny olej starajúci sa o pokožku, ktorý pomáha vylepšiť vzhľad jaziev, strií a nerovnakého odtieňa pokožky. Je tiež vysoko efektívny pre starnúcu a dehydrovanú pokožku. Zloženie Bio-Oilu je kombináciou rastlinných extraktov a vitamínov vkomponovaných do olejovej bázy. Obsahuje prelomovú ingredienciu purcellin Oil ™, ktorá mení celkovú konzistenciu zloženia a vďaka ktorej je olej ľahký a nemastný, čo zaisťuje, že sa vitamíny a rastlinné extrakty ľahko vstrebávajú. Omega-3 DHA: DHA je omega-3 nenasýtená mastná kyselina, ktorú si naše telo nedokáže vyrobiť v dostatočnom množstve. Preto je zaradená medzi esenciálne látky, ktoré je nevyhnutné telu dodávať potravou, skrátka je pre ľudské telo nepostrádateľná. Jej potreba vo 13.týdnu tehotenstva stúpa. Je zvlášť dôležitá pre vývoj mozgu dieťaťa, rozvoj psychických schopností dieťaťa a neskoršie ostrosť zraku. Zdrojom DHA je pre dieťa v období tehotenstva a dojčenia výhradne matka, pretože dieťa si nedokáže túto dôležitú mastnú kyselinu samo vyprodukovať. Matka poskytuje DHA svojmu dieťaťu prostredníctvom placenty a neskôr materského mlieka. Preto by matka mala už v 13. týždni tehotenstva prijímať dostatočné množstvo DHA.

Odporúčané dávkovanie: Užívajte denne 1 tabletu a 1 tobolku s jedlom alebo po jedle. Môžete užívať súčasne alebo v rôznych obdobiach dňa.

Upozornenie: Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8594059861436

Výrobca: Merck KGaA, Darmstadt, Nemecko, www.merck.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.