0,00 €
mena
0

GELADRINK FORTE HYAL cps 360

50110111

Doplnok stravy

GELADRINK FORTE HYAL cps 360
novinka
-12%
bežná cena 32,00 €
ušetríte 12%
28,00 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: V dennej dávke (12 kapsúl): Hydrolyzovaná kolagénne bielkovina 3300mg, z toho 4-hydroxyprolín 376mg, glukozamínsulfát 2KCL 1500mg, chondroitinsulfát 800mg, MSM 600mg, Hyaluronan sodný 100mg, Boswellia serrata extrakt 100mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 100mg, vitamín E (DL-α-tokoferyl acetát) 100mg, selén 50μg, mangán 2mg, meď 1000μg, kolagén želatína, farbivo: oxid titaničitý.

Popis : Geladrink Forte obsahuje: Kolagénne peptidy GELITA - kolagénová bielkovina, ktorá prispieva k udržiavaniu normálnych kostí. Kolagén je vláknitá bielkovina, kolagénne peptidy Gelita® sú enzymaticky naštiepené fragmenty kolagénu, ktorý tvorí telá všetkých živočíchov, predstavuje 30% všetkých telesných bielkovín a tvorí 70% sušiny kĺbových chrupaviek, má veľký význam pre štruktúru a integritu našich tiel, v rastlinnej ríši sa nevyskytuje vôbec a je prirodzenou súčasťou pohybového aparátu, kostí, chrupaviek a kĺbov, podmieňuje mechanické vlastnosti chrupavky, predovšetkým pevnosť a pružnosť. Glukozamínsulfát je súčasťou makromolekúl tvoriacich amorfnú zložku medzibunkovej hmoty chrupavky, obsahuje organicky viazanú síru. Chondroitínsulfát je prirodzenou súčasťou pružnej medzibunkovej hmoty chrupavky a spojivových tkanív, vyskytuje sa v chrupavke, kostiach, rohovke, koži a arteriálnej stene, obsahuje organicky viazanú síru. MSM obsahuje organicky viazanú síru, ktorá je prítomná v priečnych väzbách kolagénu, tieto disulfidické mostíky sú zodpovedné za pevnosť a stabilitu kolagénnych molekúl. Hyaluronan SODNÝ je látka telu vlastná, vo veľkom množstve sa nachádza v synoviálnej tekutine (kĺbovom maze) a koži, viaže na seba vodu, pojme približne tisícnásobok vody ku svojej hmotnosti a ovplyvňuje vlastnosti kĺbovej tekutiny a hydratáciu spojivových tkanív - chrupaviek. Boswellia Serre extrakt zo živice kôry stromu Boswellia serrata je viac ako 5000 rokov používaný ajurvédsku vedou. VITAMÍN C prispieva k normálnej formáciu kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidant. VITAMÍN E + SELÉN prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidanty. MANGÁN prispieva k udržiavaniu normálnych spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov: 6 kapsúl 2x denne, alebo 12 kapsúl 1x denne. Užívajte 2 až 3 mesiace. Kúru je vhodné opakovať 3x ročne, začatú kúru neprerušujte.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.


Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov.

EAN: 8594004695789

Výrobca: ORLING - spol. s.r.o., Ústí nad Orlicí, Česká republika , www.orling.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.