0,00 €
mena
0

GELADRINK FORTE prášok 420g HRUŠKA

50089665

Doplnok stravy

GELADRINK FORTE prášok 420g HRUŠKA
26,80 €
(63,81 € / 1 kg)
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: V dennej dávke: kolagénne peptidy 8000 mg; glukosaminsultát 1500 mg; chondroitinsulfát 800 mg; MSM 600 mg, Boswellia Serrata 100 µg; vitamín C 100 mg; vitamín E 50 mg; selén 50 µg; mangán 2 mg, meď 1000μg.

Popis : Geladrink FORTE je zdrojom látok s nutričným a fyziologickým účinkom doplňujúcim bežnú stravu. Geladrink Forte obsahuje: Kolagénne peptidy GELITA - kolagénová bielkovina, ktorá prispieva k udržiavaniu normálnych kostí. Kolagén je vláknitá bielkovina, kolagénne peptidy Gelita® sú enzymaticky naštiepené fragmenty kolagénu, ktorý tvorí telá všetkých živočíchov, predstavuje 30% všetkých telesných bielkovín a tvorí 70% sušiny kĺbových chrupaviek, má veľký význam pre štruktúru a integritu našich tiel, v rastlinnej ríši sa nevyskytuje vôbec a je prirodzenou súčasťou pohybového aparátu, kostí, chrupaviek a kĺbov, podmieňuje mechanické vlastnosti chrupavky, predovšetkým pevnosť a pružnosť. Glukozamínsulfát je súčasťou makromolekúl tvoriacich amorfnú zložku medzibunkovej hmoty chrupavky, obsahuje organicky viazanú síru. Chondroitínsulfát je prirodzenou súčasťou pružnej medzibunkovej hmoty chrupavky a spojivových tkanív, vyskytuje sa v chrupavke, kostiach, rohovke, koži a arteriálnej stene, obsahuje organicky viazanú síru. MSM obsahuje organicky viazanú síru, ktorá je prítomná v priečnych väzbách kolagénu, tieto disulfidické mostíky sú zodpovedné za pevnosť a stabilitu kolagénnych molekúl. Boswellia Serrata extrakt zo živice kôry stromu Boswellia serrata je viac ako 5000 rokov používaný ajurvédskou vedou. VITAMÍN C prispieva k normálnej formácii kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidant. VITAMÍN E + SELÉN prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom - antioxidanty. MANGAN prispieva k udržiavaniu normálnych spojivových tkanív a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a deti od 12 rokov: 1 odmerka (14 g) 1 x denne.

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Neobsahuje cholesterol.
Neobsahuje laktózu.
Prípravok neobsahuje lepok.
Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov.

EAN: 8594004694652

Výrobca: ORLING - spol. s.r.o., Ústí nad Orlicí, Česká republika , www.orling.cz

GELADRINK FAST cps 360
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.