0,00 €
mena
0

GYNO-PEVARYL COMBIPACK vaginálny glob 3x 150mg + krém 15g

50110060

Registrovaný liečivý prípravok

GYNO-PEVARYL COMBIPACK vaginálny glob 3x 150mg + krém 15g
8,60 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: masti, krémy, gély, pasty
vaginálne prípravky (čapíky, čípky krémy, tablety a prášky)

Indikačná skupina: antimykotiká

Účinná látka: Econazoli nitras (ekonazolium-nitrát) 150 mg (miligramů) ) v 1 čípku, Econazoli nitras (ekonazolium-nitrát) 1 g ve 100 g krému

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete používať tento liek. Gyno-Pevaryl 150 Combipack sa nemá používať počas prvého trimestra gravidity okrem prípadu, keď lekár rozhodne inak. Gyno-Pevaryl 150 Combipack sa môže používať počas druhého a tretieho trimestra, ak očakávaný prínos pre matku preváži nad možným rizikom pre plod. Nie je známe, či sa ekonazoliumnitrát vylučuje do ľudského mlieka. O použití lieku Gyno-Pevaryl 150 Combipack počas tehotenstva a dojčenia sa poraďte so svojím lekárom. Ak ste tehotná, pred aplikáciou vaginálnych guľôčok Gyno-Pevaryl si dôkladne umyte ruky.

Expedičné minimum: Gyno-Pevaryl 150, vaginálne čípky a Gyno-Pevaryl 150 Combipack, vaginálne čípky a krém obsahujú ekonazolium-nitrát, látku imidazolového typu účinnú proti kvasinkovým, plesňovým a niektorým bakteriálnym infekciám. Ekonazolium-nitrát potlačuje a zastavuje množenie kvasiniek a plesní, ktoré môžu vyvolávať ochorenie ženského pohlavného ústrojenstva a zápal predkožky žaluďa. Liečivá látka sa slabo vstrebáva do krvného obehu. Gyno-Pevaryl nieje určený deťom a mladistvým do 16 rokov.

Odporúčané dávkovanie: Počas 3 za sebou nasledujúcich dní zaveďte jedenkrát denne (večer pred spaním) jednu vaginálnu guľôčku hlboko do pošvy a naneste tenkú vrstvu krému na oblasť pošvy a konečníka. Liečba partnera: Počas 2 týždňov denne dôkladne umyte žaluď a predkožku teplou vodou, a potom naneste Gyno-Pevaryl 50 krém. Liek nie je vhodný na očné alebo perorálne použitie (cez ústa).

EAN: 7350068600432

Výrobca: Lusomedicamenta – Sociedade Técnica Farmaceutica S.A., Barcarena, Portugalsko , www.lusomedicamenta.com

Parametry
SUKL názevGYNO-PEVARYL 150 COMBIPACK 150MG+10MG/G CRM+VAG GLB 3+15G
SUKL kód0226732

GYNO-PEVARYL 150 COMBIPACK 150MG+10MG/G CRM+VAG GLB 3+15G
CANESTEN krém 20g 1 %
registrovaný liečivý prípravok
GYNOCAPS SR tbl 2
zdravotnícky prostriedok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.