0,00 €
mena
0

HERBALMED pastilky Dr.Weiss islandský lišajník, tymián, med a vitamín C tbl 24 + 6 ZADARMO

50076400

Doplnok stravy

HERBALMED pastilky Dr.Weiss islandský lišajník, tymián, med a vitamín C tbl 24 + 6 ZADARMO
3,80 €
(0,13 € / 1 kus(tbl))
Cena celkom s DPH

Zloženie: Extrakt Pľuzgierky islandskej 20mg, tymiánový olej 0,5 mg, mätový olej 5mg, extrakt jedľových púčikov 10,3 mg, extrakt špenátu a žihľavy 4mg, extrakt 20 bylín 2,5 mg, vitamín C 32,5 mg.

Popis : HERBALMED pastilky Dr.Weiss - originálne švajčiarske bylinné pastilky sa vyrábajú podľa pôvodnej receptúry vo Švajčiarsku. Účinnosť a jedinečnosť zaručuje starostlivo kontrolovaná kvalita a unikátna kombinácia viac než 20 extraktov z liečivých bylín, ktoré sú známe svojim blahodárnym účinkom na ľudský organizmus. Vďaka vyváženému obsahu, zvoleným koncentráciám a vzájomne sa potencujícím účinkom jednotlivých zložiek majú tieto pastilky najvyššiu prírodnú účinnosť. Pastilky je vhodné pozvoľne rozpúšťať v ústach. Pľuzgierka islandská (Cetraria islandica) - podporuje fyziologické funkcie dýchacieho systému, upokojuje ústnu dutinu a krk; extrakt zo stielky. Tymián obyčajný (Thymus vulgaris) - uľavuje od škrabania v krku a hltane, má upokojujúci a priaznivý účinok na krk, hltan a hlasivky; extrakt z vňate. Pastilky ďalej obsahujú včelí med, extrakt z jedľových púčikov, mentol, mätový olej, eukalyptový olej, tymiánový olej, extrakt špenátu a žihľavy, vitamín C a extrakt z 20 liečivých bylín.

Odporúčané dávkovanie: Na dosiahnutie intenzívneho účinku sa užíva jedna pastilka 6x denne po 2-3 hodinách. U detí od 3-12 rokov užívať maximálne 4 pastilky denne. Pastilka sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Neobsahuje chemické konzervanty.
Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov.

EAN: 8594059735171

Výrobca: Simply You Pharmaceuticals a.s., Praha, Česká republika , www.simply-you.sk

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.