0,00 €
mena
0

HERBALMED pastilky Dr.Weiss trocel, mateřídouška a lípa tbl 24 + 6 ZADARMO

50055652

Doplnok stravy

HERBALMED pastilky Dr.Weiss trocel, mateřídouška a lípa tbl 24 + 6 ZADARMO
3,80 €
(0,13 € / 1 kus(tbl))
Cena celkom s DPH

Zloženie: Skorocelový extrakt 25mg, extrakt z materinej dúšky 25mg, lipový extrakt 25mg, medovkový olej 1,8 mg, extrakt 20 bylín 25mg, vitamín C 32,5 mg.

Popis : HERBALMED pastilky Dr.Weiss - originálne švajčiarske bylinné pastilky sa vyrábajú podľa pôvodnej receptúry vo Švajčiarsku. Účinnosť a jedinečnosť zaručuje starostlivo kontrolovaná kvalita a unikátna kombinácia viac než 20 extraktov z liečivých bylín, ktoré sú známe svojim blahodárnym účinkom na ľudský organizmus. Vďaka vyváženému obsahu, zvoleným koncentráciám a vzájomne sa potencujícím účinkom jednotlivých zložiek majú tieto pastilky najvyššiu prírodnú účinnosť. Pastilky je vhodné pozvoľne rozpúšťať v ústach. Skorocel kopijovitý (Plantago lanceolata) - patrí medzi najznámejšie byliny, obsahuje glykozid aukubín, slizové látky, enzýmy, triesloviny, vitamín C a ďalšie látky, ktoré pôsobia na slizniciach horných dýchacích ciest; extrakt z listu. Materina dúška obyčajná (Thymus serpyllum) - je hojne používaná silne aromatická bylina, vrchná nezdrevnatelá časť vňati obsahuje veľké množstvo silice, ďalej triesloviny, flavonoidy, saponíny a ďalšie významné látky; extrakt z vňate. Lipa strieborná (Tilia argentea) - uľavuje od podráždeného krku a hltanu, uľahčuje vykašliavanie; extrakt z kvetu. Pastilky ďalej obsahujú mentol, medovkový olej, vitamín C a extrakt z 20 liečivých bylín.

Odporúčané dávkovanie: Na dosiahnutie intenzívneho účinku sa užíva jedna pastilka 6x denne po 2-3 hodinách. U detí od 3-12 rokov užívať maximálne 4 pastilky denne. Pastilka sa pre vyššiu účinnosť nechá voľne rozpustiť v ústach a odporúča sa pol hodiny po užití nejesť a nepiť.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.
Neobsahuje chemické konzervanty.
Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov.

EAN: 8594059732095

Výrobca: Simply You Pharmaceuticals a.s., Praha, Česká republika , www.simply-you.sk

BITUSILKY bylinné pastilky 15ks
doplnok stravy
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.