0,00 €
mena
0

Hyalosan vaginálny gél 10x7.5ml (Dr.Müller)

50112730

Zdravotnícky prostriedok

Hyalosan vaginálny gél 10x7.5ml (Dr.Müller)
10,40 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Sodium hyaluronate, Lactic acid, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Sodium benzoate, Aqua.

Popis: Hyalosan vaginálny gél s kyselinou hyalurónovou udržuje prirodzene vlhké a vďaka obsahu kyseliny mliečnej mierne kyslé prostredie vaginálnej sliznice. Používa sa na podporu regenerácie a obnovu prirodzeného stavu vaginálnej sliznice pri ťažkostiach spôsobených: vaginálnou suchosťou spojenou s hormonálnymi zmenami vo všetkých fázach života ženy, predovšetkým v období menopauzy, po pôrode, pri dojčení, po chemoterapii a rádioterapii, či gynekologických operáciách. Atrofia vaginálnej sliznice a epitelu, prejavujúce sa svrbením, pálením, začervenaním, alebo nepríjemnými pocitmi pri pohlavnom styku. Možno ho použiť aj ako lubrikačný gél pri nedostatočnom zvlhčení pri pohlavnom styku. Určený len na vaginálne použitie.
Návod na použitie: Pred použitím si dôkladne umyte ruky a skontrolujte neporušenosť ochrannej fólie tuby. Po vybratí tuby z ochrannej fólie odstráňte uzáver vaginálneho aplikátora. Aplikujte v ľahu. Vložte aplikátor čo najhlbšie do pošvy a stlačením vytlačte obsah tuby. Aplikátor vyberte za stáleho stisku, aby sa gél nenasal späť do tuby. Po aplikácii zostaňte ešte niekoľko minút v ľahu na chrbte, aby gél rovnomerne pokryl sliznicu pošvy. Na záver si opäť umyte ruky.
Dávkovanie: Prvých desať dní sa používa 1 tubička denne, ďalej potom každý druhý až tretí deň, najmenej po dobu 5 až 6 týždňov. Ako prevencia ťažkostí je Hyalosan vaginálny gél vhodný aj pre dlhodobé používanie v dávkovaní 1 až 2 tubičky týždenne.

EAN: 8595610403508

Výrobca: Dr. Müller Pharma s.r.o., Hradec Králové, Česká republika , www.muller-pharma.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.