0,00 €
mena
0

IMUDON NEO tbl 40

50091235

Doplnok stravy

IMUDON NEO tbl 40
10,80 €
Cena celkom s DPH

Zloženie: Zloženie: 1 tableta obsahuje 45 mg lyofilizátu inaktivovaných mikroorganizmov, s obsahom vitamínu C: Streptococcus pyogenes skupiny A Lysatum cryodessiccatum 7,0 mg, vitamín C 6 mg, Propionibacterium acnes Lysatum cryodessicatum 5,0 mg, candida albicans Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, lactobacillus acidophilus Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, lactobacillus helveticus Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, lactobacillus lactis Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, lactobacillus fermentum Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, Enterococcus faecium Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, Enterococcus faecalis Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, streptococcus sanguinis Lysatum cryodessicatum 3,5 mg, staphylococcus aureus Lysatum cryodessicatum 2,5 mg, Klebsiella pneumoniae Lysatum cryodessicatum 2,5mg. Pomocné látky: xylitol, erytritol, manitol, Gelita sol M, mikrokryštalická celulóza typ 101, karboxymethylcelulóza sodná soľ, hydroxypropylmetylcelulóza, stearan horečnatý, mentol.

Popis : IMUDON NEO je doplnok stravy so sladidlami a mentolovou arómou, ktorý je zostavený špeciálnou technológiou z najčastejších kmeňov ochorení ústnej dutiny, hrdla a dýchacích ciest. Obsahuje unikátnu kombináciu purifikovaných bakteriálnych lyzátov, vysoko prečistené neškodné časti aktivovaných mikroorganizmov. Obsiahnutý vitamín C navyše prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu ďasien a zubov, k normálnemu energetickému metabolizmu, k správnej funkcii imunitného systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a na zmiernenie únavy a vyčerpania. Mentolová aróma napomáha k odstráneniu zápachu z úst.

Odporúčané dávkovanie: Osobám starším ako 12 rokov a dospelým sa odporúča užívať 6 tabliet denne v 6 čiastkových denných dávkach po 1 tablete po dobu 6 dní. Siedmy deň sa berú iba 4 tablety, rozdelené do 4 čiastkových denných dávok po 1 tablete. Deťom od 6 do 12 rokov sa podávajú polovičné dávky, opäť rozdelené do 6 čiastkových denných dávok po dobu 6 dní, posledný deň potom do 4 čiastkových denných dávok. Tablety sa nechajú zvoľna rozpúšťať v ústach. Asi po dobu 1 hodiny po užití tablety sa neodporúča výplach úst.

Upozornenie: Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8594004860422

Výrobca: Bioveta a.s., Ivanovice na Hané, Česká republika , www.bioveta.cz

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.