0,00 €
mena
0

KITL MEDUCÍNKA 500ml

50057017

Doplnok stravy

KITL MEDUCÍNKA 500ml
6,40 €
(12,80 € / 1 litr)
Cena celkom s DPH

Zloženie: Propolis, vitamín C, rakytník rešetliakový, echinacea purpurová, barbadoská čerešňa (acerola), ruža šípová - plod (ľudovo nazývaná šípky), zahustená jablková šťava.

Popis : Kitl Meducínka je medicinálny sirup vhodný na užívanie v období chrípok a prechladnutia. Zložky, ktoré obsahuje, pomáhajú posilňovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Meducínku možno užívať ako v období choroby, tak preventívne, aby sa chorobe predišlo. Meducínka neobsahuje žiadny alkohol, preto ju môžu užívať deti už od šiestich rokov.

Odporúčané dávkovanie: Deti od 6 rokov 2x denne 10ml, deti od 12 rokov 2x denne 20ml, dospelí 2x denne 40ml. Objem 10 ml = 1 polievková lyžica; presnú dávku môžno odmerať pomocou rysiek na okraji etikety. Kitl Meducínka sa užíva pred jedlom, ráno a večer, po dobu maximálne siedmych dní. Meducínku neužívajte dlhodobo, ale len v období chrípok a prechladnutia. Sirup môžete riediť v pomere 1: 8, najlepšie s vlažným čajom alebo s kvalitnou vodou. Voda alebo čaj nesmie byť vriaca, vyššie teploty znehodnocujú účinky Meducínky.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8595251000449

Výrobca: Kitl s.r.o., Jablonec nad Nisou, Česká republika

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.