0,00 €
mena
0

COLDREX MAXGRIP nápoj LESNÉ OVOCIE vrecká 10

50101617

Registrovaný liečivý prípravok

COLDREX MAXGRIP nápoj LESNÉ OVOCIE vrecká 10
6,00 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: prášky a granule

Indikačná skupina: analgetiká, antipyretiká

Účinná látka: Paracetamolum 1000 mg, Phenylephrini hydrochloridum 10 mg, Acidum ascorbicum (vit. C) 70 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo kojíte, skôr než začnete užívať akýkoľvek liek, vrátane COLDREXu MAXGRIP LESNÉ OVOCIE, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Prípravok nie je vhodné užívať behom tehotenstva. Dojčiace ženy môžu prípravok užívať len na výslovné odporúčanie lekárom.

Expedičné minimum: Coldrex MaxGrip horúci nápoj s príchuťou lesné ovocie obsahuje paracetamol, liek proti bolesti a horúčke, ktorý odstraňuje bolesti v hrdle, bolesti hlavy, svalov a kĺbov a znižuje teplotu. V prípravku sa nachádza v maximálnej dávke. Ďalej obsahuje fenylefrín, ktorý uvoľňuje upchatý nos a vedľajšie nosné dutiny a tým uľahčuje dýchanie. Coldrex obsahuje aj vitamín C, ktorý je bežnou súčasťou prípravkov proti chrípke. Dopĺňa vitamín C, ktorý v počiatočnom štádiu chrípky a nachladenia často organizmu chýba. Liečivé látky v Coldrex MaxGrip nespôsobujú ospalosť. COLDREX je vhodný pre dospelých od 18 rokov (vrátane starších osôb) s telesnou hmotnosťou nad 65 kg k úľave od nepríjemných príznakov chrípky, silného nachladnutia a iných horúčkových ochorení sprevádzaných upchatým nosom alebo upchatými vedľajšími nosnými dutinami. COLDREX MAXGRIP LESNÉ OVOCIE odstraňuje bolesť hlavy, bolesť v krku, bolesť svalov a kĺbov, uvoľňuje upchatý nos a vedľajšie nosné dutiny a znižuje horúčku.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí (vrátane starších osôb) s telesnou hmotnosťou nad 65 kg: 1 sáčok po 4-6 hodinách. Jednotlivé dávky neužívajte skôr ako za 4 hodiny. Maximálna jednotlivá dávka je 1 vrecko, maximálna denná dávka sú 4 vrecká.

EAN: 8594060895079 8590335010369

Výrobca: SmithKline Beecham SA, Madrid, Španielsko , www.gsk.sk

Parametry
SUKL názevCOLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE 1000MG/10MG/70MG POR PLV SOL SCC 10 II
SUKL kód0172760

COLDREX MAXGRIP LESNÍ OVOCE POR PLV SOL 10
COLDREX tbl 24
registrovaný liečivý prípravok
Dr.Max IBUPROFEN tbl 100x 400mg
registrovaný liečivý prípravok
NAC AL 600 šumivé tbl 10x 600mg
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.