0,00 €
mena
0

La Roche-Posay CICAPLAST BAUME B5 balzam 100ml + CICAPLAST balzam na pery ZADARMO

50115640
La Roche-Posay CICAPLAST BAUME B5 balzam 100ml + CICAPLAST balzam na pery ZADARMO
novinka
doprava zadarmo
doprava zadarmo
13,20 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Špeciálna edícia obsahuje: La Roche-Posay Cicaplast BAUME B5 balzam 100ml a La Roche-Posay Cicaplast SOS balzam na pery 7,5ml.

Popis: La Roche-Posay CICAPLAST baume B5 balzám: indikuje sa na podráždenú a popraskanú kožu, lišaje, kožu po dermatologických zákrokoch, drobné poranenia detí, kojencov a dospelých. K aplikácii na telo, tvár a pery. Cicaplast baume B5 balzámurýchľuje hojenie kože vďaka unikátnej formule, ktorá spojuje komplex minerálnych látok (meď, zinok, mangán), ktorý stimuluje tvorbu nových buniek, madecasosside podporuje optimálnu organizáciu nových buniek, a tým umožňuje kvalitnú reparáciu epidermis a ďalej izolujúcu vode odolnú textúru obohatenú o účinné antibakteriálne látky, ktoré kožu chránia pred vznikom infekcií. Cicaplast baume B5 balzám vytvára na koži neviditeľný film, ktorý nelepí a dokonale sa roztiera. Táto hydratačná a ukľudňujúca starostlivosť zmierňuje pocity svrbenia a pnutia. Ukľudnená, ochránená a stimulovaná koža sa rýchlejšie hojí. Aplikuje sa 2x denne na čistú a suchú kožu. Je bez parfému.
La Roche-Posay Cicaplast balzam na pery a ich okolie. Vhodný na popraskané, podráždené pery a ich okolie. Obnovuje a upokojuje pokožku. Obsahuje MP lipidy pre obnovu prirodzenej ochrannej bariéry pokožky. 5% panthenol pre okamžitú úľavu.

EAN: 8592807332092

Výrobca: La Roche-Posay Laboratoire Pharmaceutique, La Roche Posay, Francúzsko , www.loreal.cz, www.laroche-posay.com

doprava zadarmo
DERMATIX  Si Gel  (SiGel)  15g
zdravotnícky prostriedok
HemaGel   5g
HemaGel 5g
6,00 €
zdravotnícky prostriedok
doprava zadarmo
HemaGel  30g
HemaGel 30g
20,00 €
zdravotnícky prostriedok
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.