0,00 €
mena
0

MASTODYNON kvapky 50ml

50011218

Registrovaný liečivý prípravok

MASTODYNON kvapky 50ml
7,60 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: kvapky a roztoky na vnútorné použitie

Indikačná skupina: analgetiká
antimigrenikum
fytofarmaká
gynekologiká

Účinná látka: ETHANOL 43% (ETHANOLUM 43%) ETHANOL 15 % (ETHANOLUM 15%) (AGNUS CASTUS 1 D) (CYCLAMEN EUROPAEUM 4 D) (CAULOPHYLLUM THALICTROIDES 4 D) (STRYCHNOS IGNATII 6 D) KOSATEC RŮZNOBARVÝ 2 D (IRIS VERSICOLOR 2 D) (LILIUM TIGRINUM 3 D)

Tehotenstvo a dojčenie: MASTODYNON neužívajte počas tehotenstva, pretože nie je dostatok skúseností s užívaním lieku tehotnými ženami. Liek sa nemá užívať počas dojčenia, pretože pri pokusoch na zvieratách bolo sledované zníženie produkcie mlieka. Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek.

Expedičné minimum: Viaczložkový homeopatický liek MASTODYNON sa skladá z jednozložkových prípravkov. MASTODYNON neobsahuje hormóny. Používa sa pri: - poruchách menštruačného cyklu spôsobených prechodnou alebo trvalou nedostatočnou aktivitou žltého telieska. - ťažkostiach, ktoré sa môžu objaviť krátko pred pravidelným mesačným krvácaním (premenštruačný syndróm), ako napr. pocity napätia a bolestivosť prsníkov (mastodýnia), psychická nevyrovnanosť, opuchy v oblasti nôh a rúk, zápcha, ako i bolesti hlavy a migréna. - benígnych bolestivých ochoreniach prsníkov (fibrocystická mastopatia).

Odporúčané dávkovanie: Ráno a večer 30 kvapiek (0,9 ml) lieku MASTODYNON sa dá do pohára s vodou. Užívanie tohto lieku by malo trvať minimálne 3 mesiace aj počas menštruácie. Zlepšenie stavu nastane spravidla po 6 týždňoch užívania tohto lieku. Ak sa po vysadení lieku opäť objavia ťažkosti, v liečbe pokračujte po porade s lekárom.

EAN: 4029799119874

Výrobca: Bionorica AG, Neumarkt, Nemecko, www.bionorica.de

Parametry
SUKL názevMASTODYNON POR GTT SOL 1X50ML
SUKL kód0045546

MASTODYNON POR GTT SOL 1X50ML
CANDIBENE KRÉM 1 x 20 gm / 200 mg
registrovaný liečivý prípravok
JENAMAZOL vaginálny krém 20g 2% s aplikátorom
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.