0,00 €
mena
0

NESTLE Beba 1 OPTIPRO 300g

50012791
NESTLE Beba 1 OPTIPRO 300g
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Veková skupina: Od narodenia

Prítomnosť lepku: NIE

Prítomnosť mlieka: ÁNO

Popis: NESTLE Beba 1 OPTIPRO je počiatočná dojčenská výživa, vhodná pre Vaše bábätko, ak už nie je alebo nemôže byť plne dojčené. Obsahuje bifidobaktérie Bifidus Lactis podobné tým, ktoré sa nachádzajú v čreve plne dojčených detí. OPTIPRO® je špeciálny proces na získanie zmesi bielkovín s cieľom priblížiť sa materskému mlieku.

Pre dojčatá od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Dojčenie je najprirodzenejším spôsobom výživy dieťatka, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO 1 by mala byť podávaná na základe odporúčania lekára alebo odborníka v oblasti detskej výživy. Dlhodobé dojčenie je pre dieťa najlepší spôsob výživy, preto mu dávame prednosť pred výrobkami dojčenskej výživy. Nestlé BEBA OPTIPRO® 1 by mala byť podávaná na základe odporúčania lekára alebo odborníka v oblasti detskej výživy. Prevedenie na iný druh dojčenského mliečneho prípravku, ako aj zavedenie nemliečneho príkrmu, vykonávajte len v súlade s odporúčaním detského lekára. Dodržujte presne návod na prípravu, inak ohrozíte zdravie dojčaťa.

Zloženie: Sušená srvátka, odtučnené mlieko 18%, rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový nízkoerukový, slnečnicový), laktóza, minerálne látky (vápenaté soli kyseliny citrónovej, citran draselný, hydroxid draselný, chlorid horečnatý, chlorid draselný, sodné soli kyseliny fosforečnej, chlorid sodný, hydroxid vápenatý, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selénan sodný), rybí olej, emulgátor (sójový lecitín), cholín bitartát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), L -fenylalanin, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferyl acetát, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, tiamín-mononitrát, riboflavín, retinyl-acetát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín), taurín, L-histidín, inositol, nukleotidy [kyselina cytidín-5'-monofosforečná (CMP), sodné soli kyseliny uridín-5 -fosforečné (UMP), kyselina adenozín-5'-fosforečná (AMP), sodné soli kyseliny guanozín-5'-fosforečnej (GMP)], L-karnitín, baktérie mliečneho kvasenia (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 1 × 108 KTJ / 100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti), bielkovinový koncentrát srvátky. Alergény: Obsahuje mlieko, rybí olej, sóju.

Použitie: Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky. Dojčenskú fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút. Päť minút povarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ochladiť. Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka), ochladenej asi na 40 ° C, vlejte do fľaše. Teplota vody nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničí! Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do fľaše. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný! Používajte len priloženú odmerku. Nedávajte viac alebo menej prášku, než udáva tabuľka, inak môže dôjsť bud k dehydratácii, alebo podvýžive dieťaťa. Nemeňte pomer prášku a vody bez súhlasu lekára! Dôkladne pretrepte. Doplňte fľašu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku) a ešte raz dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Skontrolujte teplotu pripravenej výživy kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte. Pripravujte vždy len 1 dávku a neuchovávajte nedojedené porcie. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu v izbovej teplote. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia.

EAN: 8717405008358

Výrobca: Nestlé France, Pontarlier, Francúzsko , www.nestle.cz/sk

Nutriční hodnoty a dávkování
Rozbalit

 

NESTLE Beba 1 OPTIPRO 600g
NESTLE Beba 1 OPTIPRO 600g
detská výživa
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.