0,00 €
mena
0

NESTLE Beba 2 COMFORT HMO 800g

50110888
NESTLE Beba 2 COMFORT HMO 800g
novinka
13,20 €
(16,50 € / 1 kg)
Cena celkom s DPH

Veková skupina: Od ukončeného 6. mesiaca

Prítomnosť lepku: NIE

Prítomnosť mlieka: ÁNO

Popis: NESTLE Beba 2 COMFORT HMO je dojčenská výživa s oligosacharidmi 2'FL a probiotikami L.reuteri. BEBA COMFORT 2 HM-O pre spokojné bruško Vašich bábätiek. Prémiová dojčenská výživa vyvinutá na základe 60 rokov výskumu materského mlieka.

Potravina je vhodná len pre výživu dojčiat starších ako šesť mesiacov. Má byť súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy, nemá sa používať ako náhrada materského mlieka počas prvých 6 mesiacov. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy a farmácie a v závislosti na individuálnych potrebách dojčatá. Dohliadnite na hygienu prvých zúbkov. Pre zdravie dojčiat je dôležité dodržiavať návod na prípravu a uvedené odporúčania. Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady oproti dojčenia. Vždy majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné.

Zloženie: Odtučnené mlieko 71,6%, laktóza, rastlinné oleje (slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, repkový nízkoerukový, slnečnicový), sušená srvátka, sušený výrobok mliečnej srvátky, minerálne látky (vápenaté soli kyseliny citrónovej, citran draselný, vápenaté soli kyseliny fosforečnej, chlorid horečnatý, citrónan sodný, chlorid sodný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selénan sodný), rybí olej, emulgátor (sójový lecitín), 2'-fukosyllaktosa 0,1%, vitamíny (L-askorbát sodný, DL-alfa-tokoferyl acetát, nikotínamid, D-pantothenát vápenatý, tiamín-mononitrát, riboflavín, retinyl-acetát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, fyllochinon, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín), baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 9 × 107 KTJ / 100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti). Alergény: Obsahuje mlieko, sóju a rybí olej.

Použitie: Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky. Dojčenskú fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút. Päť minút povarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ochladiť. Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka), ochladenej asi na 40 ° C, vlejte do fľaše. Teplota vody nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničí! Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do fľaše. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný! Používajte len priloženú odmerku. Nedávajte viac alebo menej prášku, než udáva tabuľka, inak môže dôjsť bud k dehydratácii, alebo podvýžive dieťaťa. Nemeňte pomer prášku a vody bez súhlasu lekára! Dôkladne pretrepte. Doplňte fľašu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku) a ešte raz dobre pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Skontrolujte teplotu pripravenej výživy kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte. Pripravujte vždy len 1 dávku a neuchovávajte nedojedené porcie. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu v izbovej teplote. Spotrebujte do 3 týždňov od otvorenia.

EAN: 7613036934145

Výrobca: Nestlé Česko s.r.o., Praha, Česká republika , www.nestle.cz/sk

Nutriční hodnoty a dávkování
Rozbalit

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.