0,00 €
mena
0

NESTLE Beba 1 A.R. pri grckaní 800g

50095662
NESTLE Beba 1 A.R. pri grckaní 800g
13,30 €
Cena celkom s DPH

Veková skupina: Od narodenia

Prítomnosť lepku: NIE

Prítomnosť mlieka: ÁNO

Popis: BEBA A.R. 1 je špeciálne dojčenské mlieko určené pre diétny režim pri grckaní. Ako jediné funkčné mlieko je vhodné pre grckajúce dojčatá s výskytom alergie v rodine. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované: OPTIPRO® H. A., L. reuteri - probiotické baktérie, ktoré sa nachádzajú v črevnej mikroflóre, škrob k zahusteniu výživy. Potravina pre zvláštnu výživu. Je vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, ak nemôžu byť dojčené. Pre výživu dojčiat je najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou, materské mlieko. Výrobok by mal byť používaný na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a ďalších odporúčaní výrobcu.

Zloženie: laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (slnečnicový s vyšším podielom kyseliny olejovej, kokosový, repkový nízkoerukový, slnečnicový), zemiakový škrob 21,6%, enzymaticky hydrolyzované bielkoviny mliečnej srvátky 10,9%, minerálne látky (vápenaté soli kyseliny fosforečnej , chlorid horečnatý, chlorid draselný, síran železnatý, síran zinočnatý, síran meďnatý, selénan sodný, síran manganatý, jodid draselný, chlorid sodný, draselné soli kyseliny fosforečnej), maltodextrín, L-arginín, vitamíny (L-askorbát sodný, D-pantothenát vápenatý, nikotínamid, DL-α-tokoferyl acetát, riboflavín, retinyl-acetát, tiamín-mononitrát, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, D-biotín, fyllochinon, cholekalciferol, kyanokobalamín), L-histidín, cholín bitartrát, L-thyrosin , taurín, inositol, nukleotidy (cytidín-5'-monofosforečná kyselina, sodné soli uridín-5'-fosforečnej kyseliny, adenozín-5'-fosforečná kyselina, sodné soli guan Osina-5'-fosforečnej kyseliny), L-karnitín, baktérie mliečneho kvasenia (Lactobacillus reuteri DSM 17938; 8,9 x 10⁷ KTJ / 100 g prášku na konci minimálnej trvanlivosti).

Návod na prípravu: Pred prípravou dojčenskej výživy si dôkladne umyte ruky. Fľašu, uzáver a cumlík dôkladne vymyte a vyvarte 5 minút. Päť minút povarte pitnú vodu vhodnú pre dojčatá a nechajte ochladiť. Polovicu prevarenej vody (viď tabuľka), ochladenej asi na 40 ° C, vlejte do nádoby. Teplota vody nad 45 ° C baktérie mliečneho kvasenia ničí! Priloženou odmerkou odmerajte prášok (pozri tabuľku) a nasypte do nádoby. Prášok v odmerke musí byť vždy zarovnaný! Dôkladne pretrepte. Doplňte fľašu prevarenou vodou do požadovaného množstva (pozri tabuľku) a ešte raz dôkladne pretrepte, aby sa prášok rozpustil. Overte vyhovujúcu teplotu pripravenej výživy. Po každom použití obal dôkladne uzatvorte a skladujte v suchu v izbovej teplote.

EAN: 7613035738362

Nutriční hodnoty a dávkování
Rozbalit

NESTLE Beba 2 COMFORT HMO 800g
detská výživa
NESTLE Beba AL 110 400g
detská výživa
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.