0,00 €
mena
0

Nutrilon 1 OMNEO COMFORT 400g

50013337
Nutrilon 1 OMNEO COMFORT 400g
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Veková skupina: Od narodenia

Prítomnosť lepku: NIE

Prítomnosť mlieka: ÁNO

Popis: Diétna potravina na osobitné medicínske účely vhodná pre výživu dojčiat od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Nutrilon 1 Omneo Comfort sa užíva na odporúčanie lekára, ak dieťa trpí drobnými zažívacími ťažkosťami. Je vhodnou voľbou dojčenského mlieka pri zápche, ktorá môže sprevádzať napríklad prechod z materského mlieka na dojčenskú mliečnu výživu, alebo pri zavádzaní príkrmov. Používa sa pri drobnom grckaní a pri zlej znášanlivosti štandardnej dojčenskej mliečnej výživy. Nutrilon 1 Omneo Comfort obsahuje čiastočne naštiepenú, čiže hydrolyzovanú bielkovinu pre ľahšiu stráviteľnosť. Chuť mlieka je v porovnaní s bežnou výživou mierne horkastá, čo je spôsobené obsahom hydrolyzovanej bielkoviny.

Zloženie: Koncentrát hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny (z mlieka), rastlinné oleje, sušený glukózový sirup, škrob, galaktooligosacharidy / z mlieka / 8%, laktóza (z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6%, dihydrogénfosforečnan draselný, chlorid vápenatý, rybí olej, chlorid sodný, L-tyrozín, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, taurín, L-askorbát sodný, inositol, síran železnatý, síran zinočnatý, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, cytidín 5'-monofosfát, DL-α-tokoferyl acetát, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5'-monofosfátu, L-karnitín, nikotínamid, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, sójový lecitín, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran meďnatý, retinyl palmitát, DL-α-tokoferol, riboflavín, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, fytomenadión, seleničitan sodný. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny. GOS / FOS (galakto- / fruktooligosacharidy) = 0,8 g / 100 ml dojčenského mlieka.

Použitie: Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 ° C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (pozri tabuľku na obale) vlejte do vysterilizovanej fľaše. Prášok do vody pridajte pomocou priloženej odmerky. Prášok v odmerke nestláčajte. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky. Do fľaše s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na obale). Uzavrite fľašu a 10 sekúnd ju dôkladne pretrepte v zvislej polohe. Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte. Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, potom zlikvidujte. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí oparenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Po každom použití obal vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.

Upozornenie: Potravina pre zvláštnu výživu - diétna potravina pre zvláštne lekárske účely. Výrobok je určený pre zvláštnu výživu dojčiat od narodenia. Nutrilon 1 Omneo Comfort, diétna potravina na osobitné lekárske účely v prášku, je nutrične kompletná dojčenská výživa vhodná ako jediný zdroj výživy pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené. Výrobok je možné používať len pod lekárskym dohľadom. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov, by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osôb kvalifikovaných vo výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, a to v závislosti na individuálnom raste a vývojových potrebách konkrétneho dojčaťa. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania. Dojčenie je najlepší spôsob výživy dojčiat. Materské mlieko je pre výživu novorodencov a dojčiat najprirodzenejšou a najvýhodnejšou stravou, zastúpením svojich živín a ich kvalitou. Počiatočná dojčenská výživa by mala byť používaná na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy ľudí, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

EAN: 8712400735599

Výrobca: Nutricia N.V., Zoetermeer, Holandsko , www.nutricia.sk

Nutriční hodnoty a dávkování
Rozbalit

Nutrilon 1 800g
Nutrilon 1 800g
detská výživa
Nutrilon 2 OMNEO COMFORT 400g
detská výživa
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.