0,00 €
mena
0

PANADOL EXTRA tbl 10

Registrovaný liečivý prípravok

PANADOL EXTRA tbl 10
bežná cena 0,00 €
ušetríte 0%
1,50 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: analgetiká, antipyretiká

Účinná látka: Paracetamolum 500 mg, Coffeinum 65 mg

Expedičné minimum: Panadol Extra obsahuje kombináciu dvoch liečivých látok, ktorá je účinná proti bolesti. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolesti a znižuje telesnú teplotu. Panadol Extra nedráždi žalúdok. Neobsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kofeín zmierňuje únavu, mierne podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach.

Odporúčané dávkovanie: Dospelí a mladiství: 1-2 tablety 4x denne podľa potreby v časových odstupoch najmenej 4 hodín. Najvyššia jednotlivá dávka sú 2 tablety. Neužívajte viac ako 8 tabliet za 24 hodín. Deti 12-15 rokov: 1 tabletu najviac 3x denne s odstupom najmenej 6 hodín. Najvyššia jednotlivá dávka je 1 tableta. Nepodávajte viac ako 3 tablety za 24 hodín. Deťom do 12 rokov liek nepodávajte. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Tablety sa zapíjajú dostatočným množstvom tekutiny.

EAN: 8590335000162 8590335012561 8596149001135

Výrobca: GlaxoSmithKline Dungarvan Ltd., Waterford, Veľká Británia , www.gsk.sk

Parametry
SUKL názevPANADOL EXTRA 500MG/65MG TBL FLM 10
SUKL kód0098787

PANADOL EXTRA por tbl flm 10
IBUPROFEN AL tbl  30x 400mg
IBUPROFEN AL tbl 30x 400mg
1,50 €
bežná cena 2,00 €
registrovaný liečivý prípravok
NALGESIN S tbl 10x 275mg
NALGESIN S tbl 10x 275mg
2,70 €
bežná cena 3,40 €
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.