0,00 €
mena
0

PANTHENOL sprej 130g

50098060

Registrovaný liečivý prípravok

PANTHENOL sprej 130g
DOPREDAJ posledný kus
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Maximálny počet na predaj: 1

Forma aplikácie: tekutiny na vonkajšie použitie (roztoky, spreje, emulzie)

Indikačná skupina: dermatologiká
vitamíny

Účinná látka: Dexpanthenolum 4,63g ve 100 g spreje

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete používať tento liek. Panthenol Spray môžu používať tehotné aj dojčiace ženy.

Expedičné minimum: PANTHENOL spray : dexpanthenol je analóg kyseliny pantoténovej (vitamín B5), ktorý sa podieľa na celom rade reakcií v organizme a je potrebný pre normálnu činnosť epitelu (povrchových kožných buniek a buniek slizníc). Panthenol Spray podporuje hojenie kože a slizníc, tj. poranenia kože ako sú odreniny, popáleniny, oparenie, aseptické operačné rany, zle sa hojace kožné transplantáty, trhliny v koži v prípade málo elastickej pokožky – fisúry, ragády (praskliny, trhliny). Ďalej pomáha tiež pri liečení pľuzgierovitých zápalov kože, zápalov kože vyvolaných slnečným žiarením a oparov spôsobených slnečným žiarením. Prípravok môžu užívať dospelí, mladiství a môže byť použitý (pod dozorom dospelých ) aj u detí všetkých vekových skupín. Panthenol Spray môžu používať aj tehotné a dojčiace ženy.

Odporúčané dávkovanie: Vždy používajte tento liek presne tak, ako je uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika. Ak lekár neurčí inak, liek sa aplikuje na postihnuté miesto 1 – 3-krát denne.Pri aplikácii držte tlakovú nádobku vo zvislej polohe striekacím ventilom hore, aplikujte zo vzdialenosti 10 – 20 cm. Pred každým použitím silno pretrepte! Pri použití na tvár sa Panthenol Spray nastrieka najprv na dlaň a potom sa pena nanesie na postihnuté miesta tváre. Tento liek nie je určený na aplikáciu do očí.

EAN: 3830044946814

Výrobca: Dr. Gerhard Mann Chem-pharm Fabrik GmbH, Berlin, Nemecko, www.bausch.sk

Parametry
SUKL názevPANTHENOL SPRAY 46,3MG/G DRM SPR SUS 130G
SUKL kód0216228

PANTHENOL SPRAY drm spr sus 1x130gm
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.