0,00 €
mena
0

PARALEN čípky 5x 500mg

Registrovaný liečivý prípravok

PARALEN čípky 5x 500mg
bežná cena 1,60 €
ušetríte 12%
1,40 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: rektálne prípravky (čapíky, čípky masti a krémy)

Indikačná skupina: analgetiká, antipyretiká

Účinná látka: Paracetamolum 500 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Podávanie paracetamolu nie je vhodné v 1. trimestri tehotenstva, v jeho ďalšom priebehu musí lekár dôkladne zvážiť priaznivý efekt účinku na matku a potencionálne riziko pre plod. Behom krátkodobej liečby nie je nutné prerušiť dojčenie, avšak len za predpokladu, že dieťa bude pozorne sledované.

Expedičné minimum: Paracetamol, účinná látka prípravku Paralen 500 čípky, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Čípky sú obzvlášť vhodné pre chorých, ktorí majú tráviace problémy a pre tých, ktorí užívajú viacero liekov súčasne.

EAN: 8594739041264

Výrobca: Zentiva a.s., Praha, Česká republika , www.sanofi-aventis.sk, www.zentiva.sk

Parametry
SUKL názevPARALEN 500 SUP 500MG SUP 5
SUKL kód0004343

PARALEN 500 SUP rct sup 5x500mg
IBUPROFEN AL tbl  30x 400mg
IBUPROFEN AL tbl 30x 400mg
1,50 €
bežná cena 2,00 €
registrovaný liečivý prípravok
NALGESIN S tbl 10x 275mg
NALGESIN S tbl 10x 275mg
2,70 €
bežná cena 3,40 €
registrovaný liečivý prípravok
PARALEN tbl 24x 500mg
PARALEN tbl 24x 500mg
1,30 €
bežná cena 1,50 €
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.