0,00 €
mena
0

PARALEN sirup 100ml

50108217

Registrovaný liečivý prípravok

PARALEN sirup 100ml
PARALEN sirup 100ml
3,60 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: sirupy a suspenzie na vnútorné použitie

Indikačná skupina: analgetiká, antipyretiká

Účinná látka: Paracetamolum 120 mg v 5 ml

Expedičné minimum: Paralen : Paracetamol, účinná látka prípravku Paralen sus, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu.

EAN: 8595116527890

Výrobca: Sanofi Aventis S.A., Mardid, Španielsko , www.sanofi-aventis.sk

Parametry
SUKL názevPARALEN SUS 24MG/ML POR SUS 100ML
SUKL kód0229532

PARALEN SUS sus 1x100ml/2,4gm
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.