0,00 €
mena
0

PARALEN tbl 20x 125mg

50108129

Registrovaný liečivý prípravok

PARALEN  tbl 20x 125mg
PARALEN  tbl 20x 125mg
Původní fotografie produktu.
Do košíka

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: analgetiká, antipyretiká

Účinná látka: Paracetamolum 125 mg

Expedičné minimum: Paracetamol, účinná látka prípravku Paralen 125 tabletky, pôsobí proti bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu.

EAN: 8595116523793

Výrobca: Zentiva a.s., Praha, Česká republika , www.sanofi-aventis.sk, www.zentiva.sk

Parametry
SUKL názevPARALEN 125 125MG TBL NOB 20
SUKL kód0226694

PARALEN 125 tbl 20x125mg
PARALEN čípky 5x 100mg
PARALEN čípky 5x 100mg
registrovaný liečivý prípravok
PARALEN sirup 100ml
PARALEN sirup 100ml
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.