0,00 €
mena
0

PERSEN tbl 40

50014537

Registrovaný liečivý prípravok

PERSEN  tbl 40
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: anxiolytiká
fytofarmaká
hypnotiká
sedatíva

Účinná látka: Valerianae extractum siccum (kozlíkový extrakt suchý) 35 mg, Melissae folii extractum siccum (meduňkový extrakt suchý) 17,5 mg a Menthae piperitae folii extractum siccum 17,5mg.

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, myslíte si, že môžete byť tehotná, alebo plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom skôr, ako začnete liek užívať. Užívanie lieku počas tehotenstva a dojčenia sa neodporúča vzhľadom na nedostatok údajov.

Expedičné minimum: Prípravok Persen patrí do skupiny liekov nazývaných fytofarmaká - sedatíva (upokojujúce lieky), anxiolytiká (lieky odstraňujúce úzkosť), hypnotiká (lieky navodzujúce spánok) .Jedná sa o zmes suchých rastlinných extraktov s upokojujúcim účinkom, ktorá priaznivo pôsobí aj pri miernych poruchách zaspávania a spánku. Prípravok Persen sa užíva pri psychovegetatívnych poruchách najrôznejšej povahy, prejavujúcich sa zvýšeným napätím, podráždenosťou, nepokojom, rozladenosťou, strachom, úzkosťou, poruchami koncentrácie, poruchami zaspávania a spánku, pocitom únavy po prebudení alebo i minimálnej námahe, potením dlaní a trasom rúk. Prípravok Persen môžu užívať dospelí a mladiství od 12 let.

Odporúčané dávkovanie: Pri psychickej záťaži, nepokoji alebo podráždenosti sa odporúča užívať 3 až 4 tablety PERSENu 3-krát denne. Pri nespavosti sa odporúča užiť 3 až 4 tablety PERSENu jednu hodinu pred spaním. Tablety sa majú zapiť vodou, užívajú sa nezávisle od jedla. PERSEN má pozvoľný nástup účinku. Na dosiahnutie optimálneho liečebného účinku sa odporúča pokračovať v užívaní minimálne 2 týždne.

EAN: 3838957098491

Výrobca: Lek Pharmaceuticals d.d., Ľubľana, Slovinsko , www.lek.si/en

Parametry
SUKL názevPERSEN TBL OBD 40(4X10)
SUKL kód0075380

PERSEN por tbl obd 40
GUAJACURAN drg 30x 200mg
GUAJACURAN drg 30x 200mg
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.