0,00 €
mena
0

Pharmaton GERIAVIT cps 30

50107755

Registrovaný liečivý prípravok

Pharmaton GERIAVIT cps  30
12,60 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: minerálne látky
vitamíny

Účinná látka: komplex vitamínů, minerálů ženšenového extraktu (viz příbalová informace)

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. Tehotné alebo dojčiace ženy môžu Pharmaton Geriavit užívať len na základe odporúčania lekára.

Expedičné minimum: Pharmaton Geriavit je prípravok, ktorý obsahuje kombináciu štandardizovaného výťažku ženšeňa G115, vitamínov, minerálnych látok a stopových prvkov. Výťažok zo ženšeňa G115 sa získava špeciálnym postupom z koreňov pravého ženšeňa (Panax Ginseng C.A. Meyer). Má stály (= štandardizovaný) obsah účinných látok. Štandardizovaný extrakt zo ženšeňa G115 Pharmaton zvyšuje všeobecnú úroveň bunkovej aktivity, čo sa prejavuje posilnením telesných a duševných funkcií. Má vplyv na celý rad nepriaznivých prejavov ako sú napríklad únava, stavy slabosti a vyčerpania, nedostatočné sústredenie. Tieto príznaky sa objavujú najmä u starších a chorých ľudí, u osôb závislých na jednostranných diétach, u osôb, ktoré sú na redukčnej diéte, rovanko ako aj u tých, ktorí sú vystavení stresu alebo zvýšenej telesnej záťaži a pod. Vitamíny, minerálne látky a stopové prvky sú životne dôležité látky, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť. Ich dávkovanie v prípade prípravku Pharmaton Geriavit zodpovedá dennej potrebe ľudského organizmu. Vitamíny, minerálne látky a stopové prvky upravujú a predchádzajú poškodeniu bunkovej látkovej výmeny vtedy, keď ich organizmus potrebuje vo zvýšenej miere. Znížený prísun týchto látok môže viesť k telesnému a duševnému vyčerpaniu, zvýšenej náchylnosti na únavu, poklesu vitality, zníženiu odolnosti organizmu, spomaleniu rekonvalescencie po chorobe. Komplex vitamínov B, ktorý je v prípravku obsiahnutý, je nevyhnutne potrebný pre normálny priebeh metabolických procesov.

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná dávka pre dospelých je 1 kapsula denne užívaná s jedlom, najlepšie pri raňajkách. Staršie osoby: Nie sú špeciálne odporúčania dávkovania u starších osôb. Informácia pre pacientov s cukrovkou: Tento liek obsahuje 26 mg laktózy v 1 kapsule.

EAN: 8595116522581

Výrobca: Boehringer Ingelheim Pharma GmbH and Co.KG, Biberach, Nemecko, www.boehringer-ingelheim.sk

Parametry
SUKL názevPHARMATON GERIAVIT CPS MOL 30
SUKL kód0223163

PHARMATON GERIAVIT por cps mol 30
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.