0,00 €
mena
0

Renovality Mrkvový olej lisovaný za studena 100ml

50108934
Renovality Mrkvový olej lisovaný za studena 100ml
10,60 €
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Mrkvový olej lisovaný za studena zo semien mrkvy, alpha-pinén, beta-pinén, caryophyllene oxide, limonene, geraniol, metyl eugenol.

Popis: Renovality Mrkvový olej lisovaný za studena pomáha udržiavať pokožku v dobrom stave, pôsobí priaznivo na unavenú pleť a pomáha pri regenerácii kože. Karotenoidy dodávajú pleti tmavší nádych a predlžujú tak výdrž opálenia pokožky. Spôsob aplikácie: vzhľadom k vysokému obsahu alergénov a možné fotosenzitivite je nutné olej riediť v nosnom oleji v pomere 1:49 (50x). U citlivých jedincov odporúčame pri aplikácii olej vyskúšať na malej ploche pokožky. Kvapkadlom odoberte z fľaštičky požadované množstvo oleja do dlane ruky, prehrejte v dlani a potom aplikujte na pleť alebo pokožku tela. Votrite do vlhkej pokožky. Upozornenie: Určený len na vonkajšie použitie! Neužívať v tehotenstve. Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote.

EAN: 8594187810351

Výrobca: PharmaFit Czech s.r.o., Česká republika

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.