0,00 €
mena
0

REPARIL N gél 100g

50118475

Registrovaný liečivý prípravok

REPARIL N gél 100g
REPARIL N gél 100g
7,30 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: masti, krémy, gély, pasty

Indikačná skupina: antiflogistiká

Účinná látka: Aescinum 1g (1%), Diethylamini salicylas 5g (5%) ve 100g

Tehotenstvo a dojčenie: Počas tehotenstva sa treba vyhnúť dlhodobej liečbe väčších plôch kože. Počas dojčenia sa gél nemá používať v oblasti pŕs.

Expedičné minimum: Reparil – Gél N je špeciálny prípravok pôsobiaci trojakým spôsobom: zmierňuje opuchy, pôsobí protizápalovo a tlmí bolesť. Aescin vo forme prenikajúcej do kože zabraňuje hromadeniu vody v tkanive a vedie k odpuchnutiu tkaniva. Miestne opuchy, ktoré spôsobujú pocit tiaže a bolesť z napätia, rýchlo ustupujú. Zápalové procesy sa účinne potláčajú. Dietylaminsalicylát, zlúčenina kyseliny salicylovej umocňuje protizápalový efekt, má mimoriadne pôsobivý hĺbkový, bolesť tíšiaci účinok. Reparil-Gél N má okrem toho ešte tieto prednosti: - je číry, rýchlo a úplne preniká do postihnutého tkaniva - nemastí, nerozmazáva sa a preto je jeho použitie obzvlášť príjemné a čisté - chladí bolestivú oblasť, šetrí pokožku a veľmi dobre sa znáša aj na veľmi citlivých kožných partiách.

Odporúčané dávkovanie: Vždy používajte tento liek presne tak, ako je to uvedené v tejto písomnej informácii alebo ako vám povedal váš lekár, alebo lekárnik. Ak si nie ste niečím istý, overte si to u svojho lekára alebo lekárnika. Zvyčajne sa Reparil - Gel N nanesie na postihnuté miesto jedenkrát alebo viackrát denne a rozotrie sa na kožu. Gél možno vtrieť do kože, ale nie je to nutné. Ak máte pocit, že účinok Reparilu - Gel N je priveľmi silný alebo priveľmi slabý, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa použitia tohto lieku, opýtajte sa svojho lekára alebo lekárnika.

EAN: 4019338608112

Výrobca: Madaus AG, Kolín, Nemecko, www.rotta.com

Parametry
SUKL názevREPARIL - GEL N 10MG/G+50MG/G GEL 100G I
SUKL kód0234209

REPARIL-GEL N drm gel 1x100gm
PHLOGENZYM tbl 800
registrovaný liečivý prípravok
WOBENZYM drg 800
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.