0,00 €
mena
0

SEPTOLETE pastilky 30

50098703

Registrovaný liečivý prípravok

SEPTOLETE pastilky 30
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese info@docsimon.cz

Forma aplikácie: tablety, tobolky

Indikačná skupina: otorinolaryngologiká

Účinná látka: Benzalkonii chloridum 1 mg, Mentholum 1,2 mg, Aetheroleum menthae pip. 1 mg, Aetheroleum eucalypti 0,6 mg, Thymolum 0,6 mg

Tehotenstvo a dojčenie: Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek. V priebehu tehotenstva a počas dojčenia môžete užívať Septolete len na odporúčanie lekára.

Expedičné minimum: Septolete pastilky ničí mnohé typy baktérií a niektoré kvasinky, ktoré spôsobujú infekcie v ústach a hrdle. Mentol a mätová silica zmierňujú bolesť a nepríjemné pocity ako pálenie v hrdla a bolesť pri prehĺtaní. Eukalyptová silica zmierňuje zahlienenie v horných dýchacích cestách a zároveň dýchacie ťažkosti. Pastilky majú príjemnú a osviežujúcu chuť.

Odporúčané dávkovanie: Odporúčaná dávka je 1 pastilka, ktorá sa môže nechať rozpustiť v ústach každé 2 až 3 hodiny. Odporúčaná dávka pre deti vo veku od 4 rokov je do 4 pastiliek denne, pre deti od 10 rokov je do 6 pastiliek denne. Odporúčaná dávka pre dospelých a deti nad 12 rokov je do 8 pastiliek denne. Ak máte pocit, že účinok lieku je príliš silný alebo slabý, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi.

EAN: 3838989665081

Výrobca: Krka, d.d., Novo mesto, Slovinsko , www.krka.biz/sk

Parametry
SUKL názevSEPTOLETE MENTHOL 1MG PAS 30 II
SUKL kód0208425

SEPTOLETE loz 30
SEPTOLETE D pastilky 30
SEPTOLETE D pastilky 30
registrovaný liečivý prípravok
TANTUM VERDE sprej 30ml 0.15%
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.