0,00 €
mena
0

STOPTUSSIN sirup 100ml

50075786

Registrovaný liečivý prípravok

STOPTUSSIN sirup 100ml
4,20 €
Cena celkom s DPH

Forma aplikácie: sirupy a suspenzie na vnútorné použitie

Indikačná skupina: antitusiká

Účinná látka: Butamirati citras 0,08 g; guaifenesinum 2,0 g ve 100 ml sirupu.

Tehotenstvo a dojčenie: Tento liek sa nesmie užívať v prvých troch mesiacoch tehotenstva, užívanie lieku v ďalšom priebehu tehotenstva a v období dojčenia je možné iba na odporúčanie lekára. Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek.

Expedičné minimum: Stoptussin sirup tlmí dráždenie ku kašľu a mení skladbu prieduškového hlienu a uľahčuje tak jeho vykašliavanie. Sirup je určený na liečbu suchého, dráždivého, ťažko utíšiteľného kašľu rôzneho pôvodu. Prípravok sa môže podať aj na utíšenie kašľa pred a po operácii na odporúčanie lekára. Prípravok môžu užívať deti od 6 mesiacov a mladiství do 18 rokov.

Odporúčané dávkovanie: Hmotnosť do 12 kg: 1,25 ml, 3-4 krát denne. 12-20 kg: 2,5 ml, 3-krát denne. 20-40 kg: 2,5 ml, 3-4 krát denne. 40-70 kg: 5 ml, 3-krát denne. 70-90 kg, 5 ml: 4-krát denne. Nad 90 kg: 7,5 ml, 3-4 krát denne.

EAN: 8594737226618 8594737226649

Výrobca: Ivax Pharmaceuticals s.r.o., Opava, Česká republika , www.ivax-cz.com

Parametry
SUKL názevSTOPTUSSIN 0,8MG/ML+20MG/ML SIR 100ML+PIP
SUKL kód0202821

ROBITUSSIN EXPECTORANS na odkašliavanie sirup 100ml / 2g
registrovaný liečivý prípravok
Ověření internetových stránek a lékárny:
SUKL
Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené. v2

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.