0,00 €
mena
0

Swiss NatureVia LAKTOBACÍLKY BABY cps 30

50108281

Doplnok stravy

Swiss NatureVia LAKTOBACÍLKY BABY cps 30
5,20 €
(0,17 € / 1 kus(tbl))
Cena celkom s DPH
Ľutujeme, ale hľadaný tovar nie je momentálne dostupný. K získaniu podrobnejších informácii nás môžete kontaktovať na adrese [email protected]

Zloženie: Lactobacillus rhamnosus 45%, Bifidobacterium infantis 15%, Bifidobacterium bifidum 10%, Lactobacillus casei 15%, Lactobacillus acidophilus 15%, minimálne 1 miliarda živých buniek v kapsuli, inulín.

Popis : Swiss LAKTOBACÍLKY BABY - probiotikum a prebiotikum pre dojčatá už od narodenia. Tieto baktérie sa celkom prirodzene vyskytujú v dobre vyváženej črevnej mikroflóre, sú telu vlastné. Kanadské probiotiká Swiss Natural ® obsahujú vyvážené kombinácie vzájomne kompatibilných kmeňov živých mliečnych baktérií pre osídlenie celého črevného traktu: laktobacilov (pre oblasť tenkého čreva) a bifidobaktérií (pre oblasť hrubého čreva). Minimálne 1 miliarda / 5 kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií (špecifických pre detský organizmus) vo vysýpacej kapsuli.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsúl denne vysypať priamo do fľaštičky vlažnej dojčenskej výživy prípadne do jedla. Zachovajte odstup cca 2 hodiny od podania antibiotík.

Upozornenie:
Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Prípravok nie je určený k používaniu ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

EAN: 8594187090289

Výrobca: Swiss Herbal Remedies Ltd., Richmond Hill, Kanada, www.swissherbal.ca

Státní ústav pro kontrolu léčiv, Šrobárova 48, 100 41 Praha 10, www.sukl.cz

Hlásenie nežiadúcich účinkov
© Česká lékárna Holding a.s. Všetky práva vyhradené.

info  Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte.